Більшість чоловіків звикли сприймати жіночу половину людства у таких рамках, як окреслили в його родині – змалку хлопчику говорять, що жінка повинна готувати, прибирати, виховувати дітей. Проте, рідко мати розповідає сину, як його половинка може стати кращим другом.

Про це повідомляє "НВ Style".

На думку консультанта із сімейних стосунків Кіри Асатрян, чоловіки не надають значення самотності та власним переживанням: звідси і сумна статистика про тривалість їх життя.

Як виявилося, коли сильному й мужньому главі родини стає погано, його ніщо не врятує краще, ніж спілкування із жінкою, якого вони нерідко уникають.

По-перше, жінки можуть краще побачити ваш внутрішній світ, ніж ви самі – це дуже зближує будь-яку пару. Зникає почуття вини, деталі особистого життя перестають бути таємницями і перетворюються на "подвійне розуміння". Такого зв'язку намагаються досягти всі психологи, коли працюють із клієнтами, але іноді це не виходить.

Популярні новини зараз

Дружина Віктора Павлика показала, в чому плюси чоловіка 50+: оце так сосиска!

Полякова, Осадча, Цибульська чекають на появу цієї крихітки: хто батько

Лорак показала поповнення у родині, двомісячному малюку вже обрали ім'я

Молода українка померла під час пологів на руках у байдужих лікарів: маля ніколи не поцілує маму

Показати ще

Якщо чоловік не хоче зізнаватися у власних промахах та невдачах, то буде і далі робити помилки. Достатньо один раз на тиждень висловити свої емоції (від страху і до відрази), щоб ситуація змінилася на краще. Це стосується і роботи, і хобі і взагалі сприйняття світу.

І найголовніша перевага спілкування із жінкою – вони навіть потайки, але дуже люблять похвалити свого обранця, підняти його самооцінку. Говорячи про сильні чоловічі сторони, кожна із них почуває себе більш захищеною, а партнер позбавляється фобій та апатії.

Як повідомляв портал "Знай.ua", професор вигадав унікальне заняття, яке здатне за шість хвилин покращити стосунки між людьми.