Вежа у Херсонській області, яка мала б передавати сигнал радіо та телебачення на анексований Крим, тепер використовують російські окупанти.

Про це повідомив голова Генічеської РДА Олександр Воробйов під час наради. Вишку побудували у селищі Чонгар. Але її почали використовувати для трансляції російської радіостанції на материкову Україну.

"Ми побудували, але цим користуються сьогодні, нажаль, окупанти, нашими цими приладами на той станції... ...Вони блокують і надають свою інформацію на той же частоті і всі тут чують у всьому районі", – розповів Воробйов.

Він додав, що окупанти використовують спеціальне обладнання, яке дозволяє перенаправляти сигнал російських радіохвиль до України. Голова РДА наголосив, що тепер змушений слухати російські станції замість українського радіо.

Популярні новини зараз

45-річна Могилевська "проміняла" мільйонера на 71-річного Поплавського: "Ми худнемо"

Щасливий татусь показав, як потрібно зустрічати дружину з пологового: червона доріжка, оркестр і кортеж зі свинкою Пеппою

Перехід на "літній час" скасовується? У Зеленського готові вирішити болюче питання українців

Дан Балан показав Тіні Кароль, що таке справжній "Скандал"

Показати ще

У серпні Нацрада з питань теле- і радіомовлення заявила, що на анексований Крим розпочнуть передавати сигнал п'яти українських телеканалів. Їх мала ретранслювати Чонгарська телерадіовежа.

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, на окупованих територіях Донбасу тепер можна буде дивитися українські телеканали та слухати радіо.