Популярні курорти окупованого Криму - Євпаторії та мису Тарханкут перетворилися в наймерзенніше місце для туриста. Так нашестя медуз перетворило прозору воду Чорного моря в мутний кисіль. Медузи були помічені величезними зграями, які покривають майже всю поверхню води.

Як пише місцеве видання, через нашестя медуз, "море стало схоже на молочний кисіль, купатися не можливо".

Нашестя медуз відлякує навіть найсміливіших купальщиків. "Сто медуз на квадратний метр. Їх так багато, що море стало схоже на молочний кисіль, купатися не можливо", - обурюються відпочиваючі.

Популярні новини зараз

Вагітна дружина Віктора Павліка розкрила стать дитини: "Плакала півгодини"

Арсен Мірзоян пригадав, як зраджував дружині з Тонею Матвієнко

Перехід на "літній час" скасовується? У Зеленського готові вирішити болюче питання українців

Головне за ніч: Мірзоян показав нову жінку, Дан Балан влаштував Кароль скандал, на Укрпошті відмовилися від рідної мови і кицька Лободи

Показати ще

Ті, хто не вперше стикаються з таким явищем, знають, що від купання краще відмовитися, інакше можна "заробити" масу неприємних відчуттів: опік, різкий біль, почервоніння шкіри.

В основному в Чорному морі мешкає медуза аурелія, яка нічим не загрожує людям. Але є ще один вид, що зустрічається біля берегів Криму – корнерот, опіки від щупалець якої досить чутливі.

Нагадаємо, туристичний потік, порівняно з попередніми роками, скоротився в 4 рази. Про це повідомив власник ялтинського зоопарку "Казка" та парку левів "Тайган".

Як повідомляв портал "Знай.uа", жителі РФ, які вирішили відпочити в Криму, шоковані умовами і цінами на півострові і масово шкодують, що не поїхали на відпочинок в іншу країну. Туалети через кожні 50 метрів, сморід від сміттєвих баків і плачуть діти – такі відгуки росіян, які зважилися проїхати по Кримському мосту і провести свій відпочинок на півострові.

Також "Знай.uа" писав, рятувальники евакуювали 20 автомобілів з туристами з Обитічної коси на Азовському морі, яку розмило в результаті сильної зливи. У Запорізькій області через сильні зливи в суботу вранці розмило популярну курортну зону на Азовському морі – Обіточну косу в районі р. Приморськ.