Сьогодні голова РДА Бахмачу Чернігівської області Віктор Міщук обурив городян, привітавши їх з Днем радянської армії.

Білборди із зображенням георгіївської стрічки з'явилися на вулицях міста вранці 23 лютого. Жителі Бахмача відразу ж написали про це у соцмережах.

Як повідомляє видання, чиновник не відповідає на дзвінки журналістів і ніяк не прокоментував ситуацію.

Популярні новини зараз
Рахунки за газ зменшаться: хто зекономить кошти у зимовий період Гроші прийдуть уже в січні: хто отримає 2 600 і 5 200 гривень доплат Українців попередили про графіки відключення газу: в "Нафтогазі" зробили важливу заяву Коли держава може забрати у вас земельну ділянку без пояснень
Показати ще

Як раніше повідомляв портал "Знай.uа", у Вінниці розгорівся скандал навколо священика УПЦ МП, доктора богослов'я ієромонаха Іоанна (Курмоярова), який заявив, що він хоче носити георгіївську стрічку.