З давніх-давен, щоб дізнатися про свою долю люди вдивлялися у зірки, ворожили на картах та читали на самому тілі. Хіромантію хтось вважає наукою, а хтось просто забобонами. Але як би там не було, багато хто вірить, що по руці людини можна дізнатися практично все, що приготувало їй життя.

Отже, хіроманти упевнені, що доля вашого життя написана на ваших долонях. Насправді, як стверджують хіроманти, долоню в основному містить лише деякі знаки і підказки з приводу вашої можливої долі. Однак лінії на вашій долоні цілком можуть зробити ваше життя по-справжньому особливою. Ви, мабуть, чули фразу про те, що "майбутнє в ваших руках". Не виключено, що це абсолютна правда!

Якщо ви на своїй долоні знайдете ось такий символ - "V", значить везіння ходить за вами по п’ятах.

Долоню вашої руки - це безперечно ключ до того, що може статися у вашому житті. Уважно подивіться на свою руку. Чи бачите ви букву V в кінці лінії серця? Ця лінія - одна з чотирьох основних ліній, яка описує і пророкує ваші відносини і емоції.

Якщо у людини лінія серця відсутня або розмита, його вважають безжальним і безсердечним, а також нездатним проявляти співчуття або любов. Розриви в лінії серця, показують, що людина мінливий у своїх почуттях по кожному зручному йому приводу або в залежності від обставин. Причина, по якій ця лінія настільки важлива, також полягає в тому, що вона багато говорить про ваші минулі відносинах.

Популярні новини зараз

Українці знайшли двійника Кузьми Скрябіна, як дві краплі: "Так схожий, і зовнішнє і гумором"

Батько задушив двох дітей, щоб їх мати від нього не пішла: "Знав, що він мені потрібен. Це був контроль"

Панянка чи все ж "пацанка"? Донька Ольги Фреймут Злата Мітчелл носить такі короткі спідниці, що навіть мама в молодості не наважувалася

Учасниця "Міс Всесвіт" Анна Неплях злила інтимні кадри, гідні Playboy: екстремальне міні та відверте декольте

Показати ще

Часто саме лінія серця утворює символ, схожий на латинську літеру "V". Зірки говорять, що власники такого символу на руці - люди дуже щасливі та за ними тінню ходить удача. У таких людей багато вірних друзів і вони не втрачають оптимізму, навіть коли в їхньому житті наступають похмурі дні.

Проте, перша частина їх життя зазвичай характеризується боротьбою і пошуком свого місця під сонцем, і тільки після 35 років все кардинально змінюється на краще.

Дивіться: 7 головних ліній на руці

Як повідомляв раніше портал "Знай.ua", якщо ви викинете зі свого будинку ці речі, вам неодмінно почне щастити.