Флойд Мейвезер зовсім недавно "невдало" завершив кар'єру. А невдало, тому що зовсім скоро він повертається на професійний ринг для бою з Конором Макгрером. Флойд Мейвезер – одна з найвідоміших особистостей не тільки в боксі, але і у всьому спорті. Адже про нього чув кожен, особливо останнім часом, поки всі ЗМІ переповнені заголовками "Макгрегор і Мейвезер". Ну і ми виявилися не винятком, і вирішили розповісти вам цікаві факти про Флойда Мейвезера.

Цікаві факти про Флойда Мейвезера

Народився майбутній "король" в сім'ї боксерів. Його батько і два дядька були досить успішними професійними бійцями. Розповідати про їхню кар'єру ми не будемо, але цікаво, що ніхто з них не помітив потенціалу Флойда. Це зробила його бабуся. Коли хлопчик сказав, що він повинен отримати роботу, бабуся відповіла: "Ні, просто боксуй".

Флойд був одним з кращих аматорів, але не кращим. Свій перший професійний турнір Флойд Мейвезер виграв ще у віці 16 років. Це був самий шановний любительський чемпіонат з боксу в Америці. Всього "Золоті рукавички". А після третьої перемоги він отримав право виступати на Олімпійських іграх. Де програв у півфіналі. Його аматорська статистика: 84-6.

Реклама понад усе
У яких тільки шоу Мейвезер не брав участь. Особливо дивно він виглядав в реслінгу. Звичайно, американці його дуже люблять, але багато хто вирішив, що це було нерозумно.
Крім цього, Мейвезер брав участь у "Танцях з зірками". Притому, під час підготовки до бою з Рікі Хаттоном. Незважаючи на все це, вдалася і реклама, і бій. Мейвезер побив Хаттона і в тому ж році став "Боксером року".

Популярні новини зараз

Жителі селища виявили тисячі мертвих тіл на березі річки

Нові декорації "Вечірнього Кварталу" змусили Юрія Ткача кричати

Помер соліст "Піснярів" Леонід Борткевич

Оля Полякова поділилася ідеальним блюдом для тих, що худнуть: ПП-млинці зі шпинатом під соусом бешамель

Показати ще

Те, що Мейвезер сидів у в'язниці, напевно, знають майже всі, хто хоч трохи цікавився його кар'єрою, або боксом в цілому. Але і упустити цей факт не можна. Адже не кожен відомий боксер сидів за побиття і домашнє насильство над колишньою подругою. "В'язниця" звучить, звичайно, грізно, але у Флойда і там були особливі умови: одиночна камера, окреме харчування, можливість тренуватися, і повне розділення з іншими ув'язненими. Так і вийшов він раніше за зразкову поведінку.

Нагадаємо, що поєдинок між Флойдом Мейвезером і Конором Макгрегором відбудеться 26 серпня.

СохранитьСохранить