НАК "Нафтогаз України" опублікувала цінові пропозиції на природний газ, які будуть діяти з 1 вересня 2018 року для промислових споживачів та інших суб'єктів господарювання.

Цю інформацію оприлюднили на сайті НАК.

У повідомленні говориться, що запропоновані ціни на природний газ з ресурсу компанії диференційовані в залежності від обсягів закупівлі та умов оплати.

Залежно від цих показників, Нафтогаз пропонує газ за ціною 8 тис. 833 - 9 тис. 662 грн/тис. куб. м (без ПДВ).

У вересні ціни виросли на 4,6%, порівняно з цінами на серпень 2018 року.

Нагадаємо, що зовсім скоро українці помітять підвищення тарифів на водопостачання та водовідведення. На це вказують багато факторів, які помітили економічні експерти. В першу чергу, причиною стала криза з підприємством-монополістом "Дніпроазотом", яке виробляло рідкий хлор, і в його роботі стався збій.

Експерти в один голос заявляють, що це могло обернутися для всієї України страшної комунальної катастрофою.

Високі ціни на природний газ призвели до того, що рентабельність підприємства знизилася. Оскільки "Дніпроазот" працює у збиток, воно буде змушена підвищити тарифи на хлорування води, що вплине на вартість послуг водопостачання та водовідведення. Віце-президент Асоціації водоканалів Ольга Бабій попередила, що ціна на хлор може вирости майже в п'ять разів.

Як повідомляв раніше портал "Знай.uа", 6 вересня місія Фонду, що прибуде до Києва для узгодження умов виділення наступного траншу. З боку Уряду представники МВФ очікують зустрічних дій щодо забезпечення сталого розвитку української економіки.

Також портал "Знай.uа" повідомляв про те, що в Кабміні резюмували, що вартість газу для населення за рік зросте приблизно в п'ять разів, тобто на 18%. При цьому тарифи на електроенергію не зміняться.