Тепер користувачі стаціонарних телефонів будуть платити за цю послугу за новими тарифами. У той же час повідомляється, що за підключення телефону ціну не будуть збільшувати.

Вже з 1 січня наступного року розмір максимальної абонплати за дротяний телефон без погодинної оплати, підключений по окремій лінії зросте з 59,96 до 61 гривень.

Хоча офіційно відповідне рішення Національної комісії з питань регулювання зв'язку та інформатизації вступить в силу вже з 1 листопада 2018 року.

Нині за послугу «з'єднаний телефон», коли на одній лінії знаходиться два абонента, треба буде платити 48,8 гривень, замість 44,77 грн. А за паралельне підключення апарату з кожної квартири зможуть брати 36,6 грн замість 33,58 грн. За встановлення стаціонарного телефону поки не будуть збільшувати ціну, ця послуга, як і раніше, коштуватиме 70 гривень.

Популярні новини зараз
Фіналіст "Танці зі зірками" Дмитро Дікусар показав, як його змінила війна: "Хотів сповістити вас..." Субсидії, зарплати та пенсії: які зміни принесе українцям лютий Колишня Міші Заливака Юля "Зайка" Бельченко розповіла про підставу на "Холостяку": "Я не вкрала, не вбила..." Дружина "котлети" Тищенко підігріла скандал із Таїландом гарячими фото: вважає, що вийде перетворити на жарт
Показати ще

Раніше повідомлялося, що Укртелеком почав відбирати в українців "домашні" телефони. Днями оператор зв'язку "Укртелеком" запустив пілотний проект по відновленню фіксованого місцевого зв'язку на базі мобільної мережі у Жовтих Водах на Дніпропетровщині.

"Це одне з міст області, яке найбільше постраждало від крадіжок телекомунікаційного кабелю. На жаль, неодноразові ремонтні роботи вже не вирішують проблеми, оскільки новий кабель знову вирізують. І тисячі абонентів залишаються без зв'язку", - йдеться в повідомленні прес-служби компанії.

Відомо, що для пілотного проекту використовується фіксований зв'язок "Укртелекому" та оператора мобільного зв'язку "Трімоб". Номер телефону абонентів не змінюється, так само, як і порядок набору інших номерів. Використовуючи тарифи міської лінії, абонент отримує дзвінки і дзвонить зі свого міського номера.

Нагадаємо, "Укрзалізниця" підвищує тарифи, але ви відчуєте це не на ціні квитків.

Раніше портал "Знай.uа" повідомляв, що в Україні подорожчає інтернет.

Також "Знай.uа" писав, що українцям назавжди відключать гарячу воду.