Єдиний курорт терористів "ДНР" Сєдове приголомшив і розсмішив користувачів мережі. У Twitter були опубліковані меню та ціни в їдальні Сєдово.

Фотографію на сторінці в соціальній мережі Twitter опублікував користувач "Залишенець Донецький". Він зазначив, що в самому Донецьку можна зустріти більш демократичні ціни.

"Прислали в лічку ціни в Седово. Їдальня. У Донецьку дешевше", - пише молодий чоловік.

Так, борщ коштує 70 рублів (близько 29 грн), котлета "Київська" - 90 крб. (38 грн), при цьому котлета "Донбаська" дешевше на 10 рублів - 80 руб. (34 грн).

Вартість пельменів "Домашніх" - 100 руб. (42 грн), рису - 50 руб. (21 грн.), салату "Грецького" - 80 руб. (34 грн).

Користувачів мережі розсмішили такі ціни, які були близькі до російських. Особливо багато відзначили порцію звичайної відвареної картоплі за 29 гривень.

"А для членів профспілки "вчорашніх трактористів і шахтарів" дешевше", "Картопля відварна 29 грн", "Дуже близькі ціни з рашковыми вахто-северами", "Один в один як на Арбатке в кафешці", "Ну так думали, що буде як в телевізорі", - пишуть в коментарях.

Дивіться: скільки коштує відпочити в Седово

Як повідомляв раніше портал "Знай. ua" громадянам з паспортами незаконних "ЛНВ"і "ДНР" не те що Туреччина або Єгипет недоступні, але і доведеться помріяти про такі близькі Одесу або Бердянськ. І все це не через ціни, справа в можливостях і прихильності місцевої влади". Потрапити на відпочинок можуть лише заможні жителі, для яких діє так званий "зелений коридор".

Єдина доступна жителю "ЛДНР" альтернатива - селище Сєдово на березі Азовського моря. Воно знаходиться на окупованій території Донецької області. Це єдиний, а тому - найкращий курорт в самопроголошених республіках".