Увага! У центрі Львова орудує шахрайка, яка перевдягається в немічну хвору жінку і жебракує, випрошуючи гроші. Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомив депутат Львівської міськради Ігор Зінкевич. Жінку можна зустріти  біля "Гранд готелю", та біля магазину "Антошка". 

"Уже протягом року часу, ми з співробітниками на роботі спостерігаємо цікаву картину життя однієї жіночки. Ця прекрасна дамочка, як бачите на відео і фото, є цілком нормальна здорова жінка, яка перевдягається в немічну хвору і жебракує. Ми просто неможемо дивитись вже на це! Своїми очима бачили як стара бабця, давала їй гроші, хоча сама по зовнішньому вигляду, їх і немає! Ми хотіли це все показати, і протягом деякого часу, збирали ці всі відео, знімали, фотографували її, де вона сидить. На відео добре видно, як вона стоїть з чоловіком і дитиною, прощається і береться "до роботи"! Подивіться кому ми кидаємо наші так тяжко зароблені гроші!", — йдеться мова у дописі.

Раніше Знай.ua писав, в Україні останнім часом стало дуже важко відрізнити справжніх волонтерів від аферистів. Все тому, що любителі легких грошей активно використовують хвилю масового патріотизму, який захопив державу з часів Революції Гідності. Як діють шахраї та чи існують способи не стати їх жертвою?

По-перше, вас повинно змусити засумніватися у чесності людини, якщо говорить вона "на одному диханні". 

Також ми писали, українці страждають від нової афери одного з найбільших мобільних операторів країни. Так, абонентів Vodafone без їх згоди підключають до підписки на сайт mobymus.com за 3,5 гривні на день.

І тільки після підписки іноді надсилають повідомлення про те, як можна відключитися. Про схемі від оператора, в яку потрапив він сам, на своїй сторінці у Facebook розповів політичний експерт Олександр Палій.

Нагадаємо, ми також писали про 5 простих способів розпізнати грошового шахрая.