Після зникнення президента України Петра Порошенка з очей громадськості, його прес-служба змушена була визнати, що глава держави перебуває у відпустці.

Гарант особисто зателефонував кореспонденту ТСН Ользі Василевській-Смаглюк, щоб спростувати інформацію про те, що він відпочивав в іспанській Марбельї, передає "Страна.ua".

Журналістка розповіла про всі подробиці відпочинку президента у своєму Facebook.

"Скажу слово з приводу розслідування, пов'язаного з Петром Порошенком і віллою в Ла Загалета, в Марбельї. Всі ми вже зрозуміли, що на час відпочинку Петро Порошенко перетворюється в Петра Інкогніто, готового пересідати з літака в літак, щоб зашифрувати свій маршрут. Але головна помилка президента і його соратників в бажанні бути розумнішим за всіх. Ну, ось ніби немає ніяких флайрадарів, джерел, які допоможуть скласти два плюс два, виписок з офіційних реєстрів і ось цього от всього...", - пише вона.

Крім того, журналістка зазначила, що Порошенко купив будинок у Загалеті.

Популярні новини зараз
Як подавати заявку на субсидію з грудня: українцям пояснили нові правила ПриватБанк попередив власників кредитних карток про зміни: набули чинності нові умови ПриватБанк встановив новий ліміт на зняття готівки: яку максимальну суму видають банкомати путін поставив усе на головну битву в Україні, і це не Донбас із Кримом: кожен українець буде зобов'язаний боротися
Показати ще

"Крім того, те, що український президент живе в Загалеті - знає в Іспанії мало не кожна собака. Про це навіть писали місцеві ЗМІ після його офіційного візиту: мовляв, не чужий Порошенко Іспанії, він навіть нещодавно в Загалеті будинок купив. Виходячи із вже оприлюднених розслідувань "Схем" і легких запитів в іспанських реєстрах, ми і відправилися в Загалету, де є будинок, оформлений на Гладковського (перший заступник секретаря РНБО - Прим.Ред.). Проникнути туди майже неможливо. Але нам пощастило", - розповіла вона.

Журналістка розповіла, що будинок Путіна знаходиться по сусідству.

"Перше, що ми побачили - це будинок Путіна. Виїжджає звідти корейця на Рендж Ровері і байкери, які відпливають вдалечінь зі швидкістю вітру. Тобто, маєток живе. Виїжджають звідти люди - свідчення того, що господар приїхав", - говорить вона.

Після знімальна група вирішила пробратися в гом Гладковського.

"Далі, використовуючи дбайливо зібрані нашими продюсерами геолокації, ми вирушили до будинку Гладковського. По дорозі довелося розполохати кілька оленів і козуль. Сліди їхнього переляку ми виявили в будинку Гладковського, тому не повірили, що у всій цій грязюці можуть жити наші фігуранти".

"Будинок не подавав ніяких ознак життя. Не було поруч припаркованого авто, ні шторок, які роздуваються, ні персонала. Стукати вирішили, тому що чекати не було сенсу".

Через деякий час їм це вдалося.

"І яке було моє здивування, коли ворота раптово відкрилися. Щоб уникнути кулі снайпера або загрози в'язниці за вторгнення таки у приватну власність, оператор залишився в машині. Я зайшла всередину. Мене зустріла у дверному прорізі дівчина в окулярах, дуже схожа на дочку Петра Євгенію. Я запитала: "Чи не є це маєтком Порошенка чи Гладковського?". "English please", - відморозилась. Я повторила запитання мовою міжнародного спілкування. Вона сказала, що будинок знімає і взагалі не в курсі. Потім виглянув її брат і обидва зникли в будинку", - розповідає журналістка.

Вона зазначила, що через кілька хвилин після цього їх провели на вихід.

"Ми були першою знімальною групою, яка взагалі потрапила на територію цього комплексу. Присутність родини Порошенка в Марбельї підтверджує і той факт, що з Малаги до Відня в неділю вилетів приватний борт, пов'язаний з авіакомпанією на вулиці Електриків, 29а. А в Київ з Відня через 10 хвилин вилетів президентський борт, який простояв там 8 днів. Можливо, Петро дійсно відпочивав окремо від своєї родини і тому так шифрується. А може, йому соромно сказати, що він є найближчим сусідом найлютішого ворога України Путіна. І що він з ним, вибачте, живе на одному гектарі. А може навіть іноді зустрічається , гуляючи увечері оленячою стежкою. Адже це так цинічно", - підкреслила вона.

Журналістка виклала в мережу цікаве відео.

"Спасибі за дзвінок, пане Президенте. Відео зняте по приколу я повісила спеціально для того, щоб спонукати вас хоч до якоїсь реакції. І з вашої реакції я зрозуміла, що все в порядку. Я пішла по правильному шляху. І хоч мені і не вдалося зняти Вас лежачим на шезлонгу, ви були десь близько, дуже близько", - написала вона.

Нагадаємо, що Порошенко особисто зателефонував журналістці, щоб розповісти, де він.

Як повідомляв раніше портал "Знай.uа", з'явилася нова надія для виборців.

Також портал "Знай.uа" повідомляв про те, що "Слава Україні" стане офіційним військовим вітанням.