Сезон відпочинку на природі вже відкритий. Пора діставати мангали, покривала, або навіть намети і вирушати на умамітнення з природою. У Києві є чимало місць, куди можна ходити на пікнік, або шашлики. Але в деяких випадках це заборонено. Тому ми вирішили відповісти на питання «Де в Києві сходити на пікнік».

Голосіївський район
У цьому районі міста є досить багато парків і лісів, де можна відпочити з мангалом. Найцікавіші з них:
- Китаєво. Це місце примітно не тільки дивовижною природою, але і рештками стародавнього міста, на яке можна буде там подивитися.
- ВДНГ. На величезній території там можна не тільки сходити на шашлики, або пікнік в спеціально обладнаних місцях, але й погуляти біля невеликого озера.
- Феофанія. У цьому парку дуже доглянута територія і невелике озеро. Особливо тут люблять кататися на велосипеді, а потім відпочивати на природі з покривалом і сандвічами.

Дарницький район
- Парк Партизанської Слави. Це місце можна назвати невеликим сосновим лісом. І розділити на дві умовні частини: перша з атракціонами та магазинчиками, а друга – дика, де як раз і можна відпочивати з мангалом, або просто з їжею і покривалом.
- Червоний Хутір. Відразу виходу з метро вас зустріне барвистий ліс з величезною територією, де можна сходити на пікнік. Зараз це місце дуже популярне, так що людей там можна зустріти чимало.
- Дарницьке лісництво. Лісова територія для пікніків і шашликів. Є спеціально обладнані місця для цих справ. Де столами і стільцями вам послужать пеньки та колоди.

Деснянський район
- Парк Дружби Народів. Дуже популярне місце для любителів відпочинку на природі. Крім барвистих пейзажів, тут ще прекрасна інфраструктура і величезна кількість місць для шашликів і пікніків.
- Парк пам'яті борців за свободу і незалежність України. У цьому парку є пам'ятник з однойменною назвою. А біля нього і знаходиться чудова галявина, де можна сходити на пікнік.

Дніпровський район
- Труханів острів. Вже давно всіма улюблене місце для відпочинку на природі. Там є і хороша інфраструктура з кафе і розвагами, і пляж, і ліс з прекрасною природою. Так що це місце підійде для всіх.
- Гідропарк. Місце, де спокійно і тихо відпочити не вийде. Постійно грає музика і багато народу. Але якщо ви любитель подібного, то вам саме сюди.

Популярні новини зараз
Якій області приготуватись: астролог передбачив вже до кінця року Весь цей час ми помилялися: як правильно готувати гречку, щоб вона не втратила смаку і не розварилася В українському посольстві в Мадриді пролунав вибух: співробітник натрапив на вибухівку У Китаї визнали незалежність Брянської народної республіки: "А Москва тепер бомбить за це"
Показати ще