Влітку треба відпочивати. А що робити, якщо ви працюєте, або по іншим причинам не можете вибратися з міста? Як же прикро в цей час дивитися на фото друзів і родичів з моря, чи іншого відпочинку. У такому випадку вам допоможуть кращі відкриті басейни Києва, і зараз ми вам розповімо про них.

Кращі відкриті басейни Києва: топ 4

Sky Family Park – це просто дивовижний комплекс розваг в Києві. І самий великий відкритий басейн у всьому місті – 1500 кв. м. Та й це ще не все. Розваг тут вистачить абсолютно на всіх, в якому віці ви не були б. Вейк-станція, водний батутний парк, кафе, бари, кальян, сцена, де постійно хтось виступає. Та й ціни тут цілком демократичні.

Кращі відкриті басейни Києва: City Beach Club
Цей комплекс знаходиться на даху парковки ТРЦ Ocean Plaza. І останній рік – це одне з найпопулярніших місць для відпочинку у Києві. Кілька барів, кафе і, звичайно ж, величезний басейн. Варто попередити, що там завжди дуже людно, і, судячи з відгуків, є невеликі претензії до сервісу. І, якщо ви зібралися туди поїхати, то краще спочатку зателефонувати і дізнатися, не зайняте там все.

Кращі відкриті басейни Києва: Пірс 39
Відкрилося це місце тільки в минулому році на ВДНГ. І з того часу стає все популярнішим і популярнішим. Прекрасний басейн з теплою водою, хороший волейбольний майданчик, спеціальні доріжки для спортсменів і дітей – усе це є в Пірс 39. Крім цього, можна замовити собі масаж і випити оздоровчі напої, але якщо ж вам таке не цікаво, то, будь ласка: вибір бургерів і подібної їжі просто величезний.

Популярні новини зараз
Засновник "Азову" звернувся до українців с проханням притримати всі "секрети та інсайди": "Врятувати сталевих людей" "Ти помер": на росії влаштували похорони Дмитра Дюжева Потап показав справжнє дно росіян, та їхню істину самоідентифікацію: "Таке тільки в росії можливе" Леонід Кравчук за рік до смерті передбачив, коли Україна переможе: "Поки не змусять..."
Показати ще

Кращі відкриті басейни Києва: Sandali
Відкрилося це місце зовсім недавно, але дуже швидко отримало багато хороших відгуків. Тут, на день можна забути про те, що ви перебуваєте в мегаполісі, і просто радіти, веселитися і купатися. Величезний басейн – головне, що тут є. Але, крім нього, можна пограти у волейбол, зайнятися спортом, смачно поїсти, випити трохи. Список розваг тут просто неймовірний.