Вже зовсім скоро 1 вересня, і всі діти підуть до школи. І дуже багато дітей підуть тільки в перші класи. І, звичайно, батькам потрібно буде десь залишати дитину після школи. Практично скрізь вже є подовжені групи, і вони просто рятують деякі сім'ї, але що ж робити, якщо у вашій школі немає. Саме тому, ми вирішили розповісти вам, де залишити дитину після школи, якщо немає групи продовженого дня.

Де залишити дитину після школи: близькі та родичі

Це, мабуть, кращий варіант. Якщо вам на допомогу можуть прийти самі близькі родичі: бабусі і дідусі, дядьки і тітки, або ж просто друзі. Або ж навіть старша дитина. Якщо така можливість є, то подібних питань і виникати не буде.
Звичайно, на допомогу може прийти няня. Але далеко не кожна українська родина може її собі дозволити.
Так само за допомогою можна звернутися до добре знайомих сусідів, або друзів похилого віку. Це прекрасний варіант, адже дитину і нагодують, і зроблять домашнє завдання.

Де залишити дитину після школи: секції

Не тільки гарний, але і дуже корисний варіант. Дуже часто різні секції та гуртки є прямо в школі, тому переживати, що дитині доведеться кудись іти самій не доводиться. Для цього потрібно просто дізнатися у вашого чада, чого воно хоче, і чим би дитина хотіла займатися після уроків.

Популярні новини зараз

Директор Олі Полякової видав інтимні подробиці стосунків із зіркою: "Ходив за тампонами для своєї жінки"

Директор Олі Полякової зізнався в тісному зв'язку із зіркою: "Наші стосунки..."

Екснардеп Олег Барна, який носив на руках Яценюка в Раді, побив "слугу народу" Соломчука

Крадіжка століття приголомшила Київ: прощавай, квартира і 5 мільйонів

Показати ще

Де залишити дитину після школи: репетитори

Цей варіант буде прийнятним, якщо у дитини є проблеми з успішністю в школі. До того ж, зараз досить багато вчителів, які пішли на пенсії, тому знайти хорошого репетира буде не складно. Варто також звернутися до інших батьків за допомогою.

Де залишити дитину після школи: самостійність

Звичайно, це досить небезпечний варіант. Але, при такому технологічному прогресі, цілком можливий. Адже зараз дитина може тримати зв'язок з вами весь час, і телефонувати з будь-яких питань. Варто лише залишити вдома обід, і змусити дитину засвоїти головні правила: закривати двері, не розмовляти з незнайомцями, не відкривати нікому двері, стежити за електроприладами і не ходити в незнайомі місця.