Вже зовсім 1 вересня, а це означає, що не тільки діти мають бути готовими до школи, але й батьки. А все тому, що в цьому році досить багато різних нововведень у школах, які будуть стосуватися не тільки домашніх завдань, або кількості канікул, але і самого навчального процесу. Саме тому, щоб підготувати батьків до нового навчального року, ми й вирішили розповісти всі нововведення в школах 2017.

Навчальний рік 2017-2018: підручники

Тут батькам переживати не потрібно, адже закупівля підручників у новому навчальному році, як і завжди, буде проводитися державою. Але, так само, варто звернути увагу, що ще в минулому році кілька київських шкіл почали використовувати електронні підручники (включаючи 3 школи для дітей з порушенням зору).
І в цьому році київська влада виділяє 10 млн. грн. на закупівлю електронних підручників для загальноосвітніх шкіл. В основному вони будуть використовуватися в 5-6 класах.

Які школи Києва хороші, а які ні

Самі педагоги подібних рейтингів не складають, тому вибирати школу батькам часто доводиться за рекомендаціями знайомих. Так само, варто враховувати не тільки відгуки, або ж приємні спогади про свою школу, а й бажання дитини, адже кожен – індивідуальність. І з ранніх років потрібно виховувати в дитині бажання, і схильність до різних наук.

Популярні новини зараз

Нацкорпус в Харкові готується до оборони міста

Зеленський підписав новий військовий закон - забрати на фронт зможуть навіть без мобілізації

Карантин забрав у Марічки Падалко останні сили: "Дається взнаки"

Абсолютно оголена Ольга Сумська приголомшила українців: "Це занадто!"

Показати ще

Що робити якщо вимагають хабар за вступ до школи

Зараз, особливо в столичних школах почастішали проблеми хабарів за "місце" у вигляді внесків у благодійні організації, або бюджети. У таких випадках рекомендується відразу ж звернутися в правоохоронні органи, або ж на гарячу лінію Департаменту освіти і науки за телефоном 279-35-26.
Потрібно знати, що у перелік документів для вступу в школу гроші не входять. Потрібно зібрати лише заяву на ім'я директора школи, копію свідоцтва про народження дитини та медичну довідку.
В інших випадках потрібно звертатися в правоохоронні органи.

Нагадаємо, що новий навчальний рік почне зовсім скоро, і в силу нововведень в школах, до нього потрібно істотно підготуватися.