День авіації України – це свято, привчений не тільки усім військовим і цивільним пілотам нашої країни, але й іншим працівникам, які пов'язані з авіаційним комплексом України. День авіації в нашій країні відзначається щорічно в останню суботу серпня. І в 2017 році це буде 26 число. І в честь такого свята ми вирішили розповісти найцікавіше про нього.

День авіації України 2017: історія свята

День авіації України був установлений указом президента нашої країни в 1993 році. Таке торжество було створено на підтримку авіаторів Збройних Сил України, прикордонних військ України, Національної гвардії України і працівників авіаційної промисловості і транспорту. І вже майже 15 років ми відзначаємо День авіації України. До речі, через три роки після цього, у 1996, Леонід Кучма вніс деякі зміни в це свято. Вони майже ніяк не вплинули, але з того часу День авіації став одним, як для військових, так і для цивільних пілотів.
Наша країна має повний авіаційний цикл. Починаючи з навчання і закінчуючи повноцінною роботою пілотом. України має прекрасну систему регулювання авіації, повну профільну освіту, підприємства літакобудування, розвинену мережу аеропортів і сучасну аеронавігаційну систему.
Тому, таке свято, як День авіації дуже важливе для нашої країни. Адже підтримка і розвиток всіх цих циклів дуже важливо для подальшого функціонування авіаційної школи України.

День авіації України 2017: традиції свята

Традиційно в день авіації України проходить досить багато різних заходів. Вони не дуже рідко бувають масштабними. Найчастіше вони проводяться у вузьких колах працівників аеродромів. Але, іноді проводяться демонстрації льотної техніки України, майстер-класи від кращих пілотів країни. Так само, традиційно працівники авіації отримують привітання від влади. Найкращим пілотам, традиційно вручають премії та нагороди. Нагадаємо, що день авіації України відзначається щорічно в останню суботу серпня, і в 2017 році це буде 26 число.

Популярні новини зараз

Костюми з переробленого пластику та Дух Лісу: як Go_A представили Україну на відкритті "Євробачення 2021"

Бойовики "ЛНР" проїхалися на танку по кладовищу, зруйновано десятки могил: "Дивуватися нічому"

Юлiя Саніна з "The Hardkiss" звернулася до Кароль після перемоги: "Тіно, я дивлюся твої..."

Віктор Павлік зібрав валізи вагітної Репяхової: "Це останній раз"

Показати ще