Щороку 16 липня відзначається День бухгалтера України. Це свято приурочене всім працівникам бухгалтерського справи. Свою історію воно починає з 1999 року, коли був ухвалений Закон України № 996-XIV «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні». У ньому сказані такі слова " враховуючи значний внесок працівників бухгалтерських служб у розвиток фінансово-господарської діяльності підприємств, установ і організацій, зростання національної економіки ". І це було зроблено саме 16 липня, тому і дата свята така.

День бухгалтера України 2017: історія

Свято було прийняте в 1999 році, а стало офіційним тільки в 2004, завдяки Указу президента України, 16 липня офіційним Днем бухгалтера України. Незважаючи на те, що це дуже молоде свято, сама професія з'явилася задовго до цього, на думку експертів ще 6000 років тому. Бухгалтерська справа зараз дуже затребувана в Україні, але воно досить стресова. На даний момент неможливо уявити роботу успішного підприємства без хорошого бухгалтера. Зазвичай роботодавці вимагають набагато більшого, ніж звичайного підрахунку.
Хороший бухгалтер повинен не тільки вміти добре рахувати, але й впевнено користуватися комп'ютером, реагувати дуже швидко на будь-які зміни законодавства.
Всі фахівці говорять, що зараз професія бухгалтера-одна з найбільш затребуваних в Україні і найближчі роки така тенденція не зміниться. Потрібно розуміти, що це професія полягає не тільки у фінансовому обліку, але і це – основа для успішної роботи будь-якого підприємства.

День бухгалтера України 2017: традиції

День бухгалтера України постійно святкується по всій країні. На підприємствах вітають всіх працівників цієї сфери, влаштовують невеликі святкування, вручають нагороди кращим. А сама наявність такого свята показує всю важливість цієї професії в усьому світі. Хороший бухгалтер – це основа роботи будь-якої компанії, саме тому праця цих людей потрібно оцінювати по достоїнству, і в День бухгалтера України привітати їх. Нагадаємо, що свято традиційно відзначається 16 липня по всій Україні.

Популярні новини зараз

Померла найепатажніша українська фотомодель: у свої 73 давала приклад молодим

Дівчина розповіла про насилля над нею у 4 роки й чому мама вигороджувала злочинця

Перша дружина Арсена Мірзояна затьмарила Тоню Матвієнко - палка руденька на підборах

Донька Анастасії Заворотнюк почала ходити "в жалобі": "Сумно, дуже..."

Показати ще