Харків – це дивовижне місто. Незважаючи на те що, воно відносно молоде і старовинних пам'яток там не знайти, тут все одно є на що подивитися. І сьогодні Харків святкує не лише День Незалежності, але і день міста, і на честь цієї події ми вирішили розповісти вам про найцікавіші місця у Харкові.

Найбільша площа України

Саме в Харкові знаходиться найбільша площа в Україні. А в усьому світі вона вважається 15 за розмірами. До речі, її величина просто вражає – цілих 12 гектарів. За різними оцінками, в 2008 році на виступі гурту Queen у Харкові, на площі Свободи було від 150 до 350 тисяч чоловік.

Держпром
Варто окремо сказати кілька слів про будинок державної промисловості в Харкові. До речі, знаходиться він саме на площі Свободи (яка найбільша). Це будівля справжній гігант, який був зведений ще в 1930 році. Про нього не раз згадувалося в книгах відомих письменників. Висота будівлі – 63 метри, а разом зі шпилем-телевежею – 108 метрів.

Сталінський ампір
Ми вже говорили, що стародавніх і дивних пам'яток в Харкові не знайдеш. І сталінський ампір так само не є однією з таких. Зате в помпезності міста є своя родзинка. Це будівля – дуже яскрава пам'ятка сталінської епохи, яка знаходиться в самому центрі міста. І до речі, наша порада, якщо ви поїхали в Харків дивитися на пам'ятки, то Сталінський ампір краще всього розглядати саме ввечері, при світлі ліхтарів він особливо гарний.

Популярні новини зараз

ЗСУ отримали спорядження рівня НАТО: відповідає найвищим стандартам

Ірина Федишин з чоловіком готують несподіване зізнання: "Буде донечка"

Олег Боднарчук присоромив Тіну Кароль через премію Yuna: "Кумир епохи, на якого ми заслужили"

Віктор Павлік показав життя без вагітної Реп'яхової: шкварчить і смажить

Показати ще

Музей сексу
Музеї частенько бувають дуже нудними, але тільки не в Харкові. Тут є єдиний у Східній Європі музей сексу. Всі зали та екскурсії розділені для різних вікових груп. Для правильного статевого виховання підлітків є навіть окремий зал.

Набережна
Кожне місто, яким би воно не був гарним, річка і набережна зроблять його ще краще. Нетеченська набережна і сквер "Стрілка" на берегах річок Лопань і Харків, мабуть, найромантичніше місце в місті. Тому, якщо ви будете в місті, то обов'язково сходіть туди.

Нагадаємо, що Харків святкує день міста.