День інкасатора щорічно відзначається 1 серпня. Це свято, присвячений всім людям, які працюють в службі інкасації. Воно з'явивилося приблизно 70 років тому. Його заснували на честь відкриття підрозділу служби інкасації в Державному банку СРСР. І саме цю подію і можна вважати початком професії інкасатора.

День інкасатора 2017: історія свята

Необхідність такої професії з'явилася ще дуже давно. Ще за часів Київської Русі хтось повинен був перевозити величезні багатства. Тоді обирались найдостойніші з дружин.
А вже більш сучасна інтерпретація інкасації з'явилася відносно недавно і розвивається надзвичайно швидко. Навіть в Україні, з-за швидкого зростання кількості банків, інкасаторів стає все більше і більше. Професія, звичайно, дуже небезпечна, але бажаючих працювати у цій сфері менше не стає. І в честь таких мужніх людей і був заснований День інкасатора в Україні. Люди, які працюють інкасаторами, повинні володіти не лише необхідними навичками, але бути сміливими і мужніми, адже за статистикою, саме вони найбільш приваблива здобич для злочинців.

День інкасатора 2017: кілька цікавих фактів

Цю професію можна назвати однією з найбільш небезпечних. Адже пограбування інкасаторів відбуваються досить часто. І вбивства при цьому не рідкість, а самих злочинців ловлять не завжди.
Дуже часто в банках просто не вистачає грошей на потрібні автомобілі та екіпіровку для людей. Тому вони дуже часто просто сподіватися на везіння.
До речі, саме інкасаторські машини, чи не найважливіше в цій сфері. Адже саме вони мають убезпечити людей, які перевозять гроші. І ось вам кілька цікавих фактів про них:
Майже всі інкасаторські машини створювали не для захисту, а для швидкого відступу. Звичайно, вони мають дуже грізний вигляд, але проектувалися вони так, щоб дуже швидко залишити зону небезпеки.

Популярні новини зараз

Вікторія Смеюха і Слава Камінська з "НеАнгелів" попрощалися з українцями: зробили це востаннє

Стосунки з "Холостяком" Мельником і зізнання за сценарієм: Юлія "Зайка" розкрила шанувальникам правду

На Львівщині загорівся автобус з 22 людьми всередині: моторошні кадри з місця події

Філіп Кіркоров на "Євробаченні" попався на плагіаті України: "Сукня Ані Лорак, стиль Лободи"

Показати ще

Колеса інкасаторських машин майже неможливо пробити. Ну, хороших інкасаторських машин. Це зроблено, щоб грабіжники не могли знерухомити автомобіль в небезпечній місцевості, і водій міг врятувати інкасаторів і цінний вантаж.

Нагадаємо, що День інкасатора відзначається 1 серпня.