День інкасатора щорічно відзначається 1 серпня. Це свято, присвячений всім людям, які працюють в службі інкасації. Воно з'явивилося приблизно 70 років тому. Його заснували на честь відкриття підрозділу служби інкасації в Державному банку СРСР. І саме цю подію і можна вважати початком професії інкасатора.

День інкасатора 2017: історія свята

Необхідність такої професії з'явилася ще дуже давно. Ще за часів Київської Русі хтось повинен був перевозити величезні багатства. Тоді обирались найдостойніші з дружин.
А вже більш сучасна інтерпретація інкасації з'явилася відносно недавно і розвивається надзвичайно швидко. Навіть в Україні, з-за швидкого зростання кількості банків, інкасаторів стає все більше і більше. Професія, звичайно, дуже небезпечна, але бажаючих працювати у цій сфері менше не стає. І в честь таких мужніх людей і був заснований День інкасатора в Україні. Люди, які працюють інкасаторами, повинні володіти не лише необхідними навичками, але бути сміливими і мужніми, адже за статистикою, саме вони найбільш приваблива здобич для злочинців.

День інкасатора 2017: кілька цікавих фактів

Цю професію можна назвати однією з найбільш небезпечних. Адже пограбування інкасаторів відбуваються досить часто. І вбивства при цьому не рідкість, а самих злочинців ловлять не завжди.
Дуже часто в банках просто не вистачає грошей на потрібні автомобілі та екіпіровку для людей. Тому вони дуже часто просто сподіватися на везіння.
До речі, саме інкасаторські машини, чи не найважливіше в цій сфері. Адже саме вони мають убезпечити людей, які перевозять гроші. І ось вам кілька цікавих фактів про них:
Майже всі інкасаторські машини створювали не для захисту, а для швидкого відступу. Звичайно, вони мають дуже грізний вигляд, але проектувалися вони так, щоб дуже швидко залишити зону небезпеки.

Популярні новини зараз

На Прикарпатті мисливські пси розірвали п'ятьох беззахисних малюків, страшне видовище

Українська Кардашьян закрилася у примірювальній магазину і почала "любити" себе

Курс валют на 26 жовтня: долар і євро після виборів втерли носа гривні

Найкрасивіша жінка світу за версією чоловіків: як виглядає і хто вона

Показати ще

Колеса інкасаторських машин майже неможливо пробити. Ну, хороших інкасаторських машин. Це зроблено, щоб грабіжники не могли знерухомити автомобіль в небезпечній місцевості, і водій міг врятувати інкасаторів і цінний вантаж.

Нагадаємо, що День інкасатора відзначається 1 серпня.