День інженерних військ України – це професійне свято, яке щороку відзначається 3 листопада. Таке торжество з'явилося ще в 1999 році в незалежній Україні, і з того часу відзначається постійно. Звичайно, це далеко не єдине свято українських військових, але від цього він не стає менш важливим. І в День інженерних військ України ми вирішили розповісти вам трохи більше про торжестві.

День інженерних військ України 2017: історія свята

Таке свято, як День інженерних військ України з'явилося в 1997 році. Тоді 27 жовтня указом президента, на знак видатних заслуг саперів, ветеранів та воїнів-інженерів України, і було засноване свято.

Варто відзначити, що це одне з небагатьох військових свят України, яких не було при СРСР. Таке свято, День інженерних військ України з'явилося вперше лише в 1999 році. Потрібно сказати, що це торжество – це прекрасний привід привітати всіх знайомих військових. Адже вони мають величезне значення для нашої країни. Тим більше, в цей час.

Інженерні війська – це, напевно, єдині люди, які "воюють" і в мирний час. Саме на них лежить завдання боротьби з природними катаклізмами, захистом військових споруд і рятувальні роботи.

Популярні новини зараз

Ірина Білик відправила молодшого сина до свого батька Аслана Ахмадова: відриваються на повну

Даша Квіткова поскаржилася на втому, поки Микита Добринін "прохолоджується" в Одесі

Лілія Ребрик з ногами, як у Олі Полякової, дала дивну пораду жінкам: "Намастіть господарським милом"

Дзідзьо після розлучення зі Slavia вийшов у світ з відомою блондинкою: "Неймовірна красуня"

Показати ще

Потрібно нагадати, що під час аварії на ЧАЕС саме інженерні війська першими вступили у боротьбу з величезною пожежею.

День інженерних військ України 2017: традиції свята

День інженерних військ України за традицією відзначають усі працівники та військовослужбовці, які мають відношення до даного роду військ: сапери, сапери-розвідники, фахівці фортифікації, кінологічні розрахунки. Так, що, як ми можемо побачити, це свято відзначає дуже багато професіоналів, і сказати, що про нього практично ніхто не знає, буде неправдою.

У День інженерних військ України зазвичай проходить досить багато різних заходів, але всі вони не дуже масштабні і відзначаються в невеликих компаніях колег і родичів.

Дивіться: Інженерні війська України

Нагадаємо, що День інженерних військ України щорічно відзначається 3 листопада. До речі, в цей же день в нашій країні інше військове свято - День ракетних військ і артилерії.