Джордж Мартін – один з найвідоміших письменників сучасності. А все завдяки навіть не книгам, а серіалу, який був знятий за ними. "Гра престолів" побила неймовірну кількість рекордів за останній час. І автору циклу "Пісня Льоду і Полум'я" Джорджу Мартіну 20 вересня виповниться 69 років. І в честь такого свята, ми вирішили написати найцікавіші факти з його життя.

Цікаві факти про Джорджа Мартіна

З самого дитинства Джордж Мартін вже захопився страшними історіями. І найцікавіше, що він не просто писав свої розповіді в стіл, а продавав сусідським дітям. Пізніше він писав для аматорських журналів. І вже після того, як закінчив вчитися, поїхав в Голлівуд, де працював сценаристом. Варто відзначити, що через невеликі бюджети, дуже багато сцен доводилося вирізати. Тоді Мартін вирішив зробити своє дітище.

Спочатку Мартін вважав, що фентезі – це зовсім несерйозно і не цікаво. Він волів писати наукову фантастику. Його уваги заслуговував тільки "Володар кілець", якого Мартін не втомлювався перечитувати. Але не Толкін надихнув Мартіна, а швидше цикл Теда Вільямса «Пам'ять, Скорбота і Терен», після якого Мартін і почав писати "Пісня Льоду і Полум'я".

Окуляри, кашкет, підтяжки і біла борода – данина моді

Популярні новини зараз

Мама Дана Балана зізналася, що поборола підлу хворобу: "Після двох важких місяців"

Осадча в білому засвітила пружні кульки: поки Горбунов в няньках

Дзідзьо та Олександр Пономарьов зробили українкам приємно у перший день весни

Олександр Дубінський потрапив у ДТП на Львівщині: протаранив авто на зустрічній смузі

Показати ще

Точніше символи Джорджа Мартіна. Коли журналісти запитували його про ці аксесуари, Мартін розповідав, що дуже любить носити різні головні убори. І саме кашкет він вважає найзручнішим, а решту, він носить вдома. А ось інше, як сказав сам письменник, - це його імідж. "Адже якщо я зніму окуляри або кашкет, мене ніхто не впізнає", - жартує Мартін.

Джордж Мартін вже не любить форуми зі своїми шанувальниками

Так, саме "вже". Раніше, як він сам розповідав, частенько сидів на них, і читав цікаві дискусії та коментарі. Звичайно ж, там було дуже багато передбачень, ну і одне з тисячі було вірним. І саме це дуже засмучувало Мартіна, тому він і припинив сидіти на форумах.

Нагадаємо, що 20 вересня 2017 року Джорджу Мартіну виповнюється 79 років.