Серед письменників існує повір'я, що хоча б один персонаж із книги повинен бути відображенням автора. Не став виключенням і творець "Пісні льоду та полум'я", герої якої ожили на екрані у "Грі престолів".

В коментарі "Медузі" Джордж Мартін зізнався: справді, хоча до всіх ставиться із теплотою, улюбленці все ж є. Від їх імені він навіть пише окремі розділи:

"Я дійсно живу в їхній свідомості і приміряю на себе всі їх мотивації і вчинки. Просто доводиться, інакше вони ніколи не оживуть. Я ніколи не був принцесою у вигнанні, не був карликом, не був восьмирічною дівчинкою, але у людей - будь-яких людей - взагалі більше спільного, ніж прийнято вважати. А я лише намагаюся зробити своїх героїв живими", - пояснив він.

Попри те, що серця публіки вже давно завоював розумний та харизматичний Джон Сноу, Мартін запевнив: йому ближче за всіх Тіріон Ланністер, адже саме цей персонаж із почуттям гумору являється ніби віддзеркаленням самого автора:

"Мені легше і приємніше всього писати від імені Тіріона. Я б хотів сказати, що схожий на нього, незважаючи на всі його недоліки. Але, на жаль, я не Тіріон. Він неймовірно дотепний, а я ні. Він гострить постійно, а я іноді тижнями ламаю голову, щоб придумати ці гостроти. В реальному житті я той самий чоловік, який постійно нарікає про себе: "Чорт, ось як мені треба було тоді сказати, чому ж я не додумався три тижні тому", - підсумував письменник.

Популярні новини зараз

Доктор Комаровський назвав головні причини безсоння у дорослих і дітей

Олена Кравець з "Кварталу 95" кардинально змінила професію: "Неймовірний кураж"

Зірка "Жіночого кварталу" Катя Нікітіна оголила сідниці і знайшла застосування своєму шпагату: "Так круто"

Брежнєва не витримала і вигнала: слідом за Лорак про "докучання" Меладзе заявила Гагаріна

Показати ще

Як повідомляв портал "Знай.ua", Джордж Мартін назвав улюблені книги.