Майкл Джексон – один з найвідоміших людей в усьому світі. А його смерть у 2009 році тільки підвищила інтерес до його особистості. Народився майбутній співак 29 серпня 1958 року. Він був 7 дитиною родині, де їх всього було 9. А співати почав у п'ятирічному віці. І в честь дня народження Майкла Джексона ми вирішили розповісти вам цікаві факти про легендарного співака.

Цікаві факти про Майкла Джексона

Хвороба вітіліго
Сталося це приблизно у 1984 році, коли Майкл в один момент просто зник з усіх ЗМІ. І це в пік його популярності. Зараз про цю хворобу вже знають, і вона відносно поширена, але у 1984 році так не було. І коли через три роки, у 87 співак оголосив про новий альбом, все просто зійшли з розуму. Не так через самі пісні, а через те, що чорношкірий співак уже був білим.

Джексон любив тролити пресу
Це він почав робити в кінці 80-х років. Коли він зрозумів наскільки великий інтерес до його особистості, почав розпускати сам про себе дурні чутки. Нібито, він спить в барокамері тому що хоче прожити 150 років. Він навіть фото зробив спеціально в музеї. Після він розповів, що він хоче купити скелет людини-слона. Пізніше з'явилася новина про те, що Майкл Джексон спорудив у себе в спальні вівтар Елізабет Тейлор. Це була остання подібна витівка співака, адже його розкусили, і ЗМІ зайнялися своєю справою.

Пластичні операції
Люди сильно засудили Майкла Джексона за це. Але сам він переживав величезний стрес. Спочатку вважалося, що він їх робить, щоб виправити зламаний на репетиції ніс. Сам співак підтвердив це, але уточнив, що зробив на носі всього 2 операції.
"Ти самий популярний у світі артист, при цьому хворієш і перетворюєшся на незрозуміло кого" – саме так він пояснив величезну кількість операцій на обличчі, щоб надати йому європейські риси.

Популярні новини зараз
Наталія Кличко вперше порушила мовчанку і пояснила розлучення з мером Києва Космічні платіжки за газ налякали українців: що робити, якщо вам нарахували надто великі суми Яна Соломко з шоу "Холостяк" розважила росіян та бурятів, на події у Бучі начхати: "Там непогано годують" Андрій Шевченко, легенда українського футболу, показав як в 44 роки виглядає його дружина - американська модель
Показати ще

Нагадаємо, що 29 серпня день народження Майкла Джексона.