Патрік Суейзі – один з найвідоміших американських акторів. За свою тривалу кар'єру він отримав величезну кількість фанатів, і завоював не одне серце. Актор помер в 2009 році, але, незважаючи на це, його талантом все ще захоплюються. І сьогодні, на честь дня народження Патріка Суейзі, ми вирішили написати найцікавіші факти з його життя.

Цікаві факти з життя Патріка Суейзі

Патрік Народився в Х'юстоні в 18 серпня 1952 року. Його батько був інженером проектувальником. А мати хореографом і мала свою власну балетну школу. Саме там молодий хлопець і навчався танцям. А крім цього він захоплювався футболом і ходив у спортзал. Не виключено, що саме завдяки мамі, яка вселяла йому думку, що він повинен бути у всьому першим, він і домігся значних успіхів.

"Треба розуміти, що рости в Техасі і займатися балетом дуже важко і мені доводилося багато битися" – говорив Патрік про своє дитинство. І саме тому він пішов у школу східних єдиноборств, і це допомогло не тільки завоювати авторитет у школі, але й акторській кар'єрі.


Після закінчення балетної школи, де, до речі, Патрік зустрів свою кохану, вони поїхали підкорювати Нью-Йорк. І там все йшло як по маслу, але тільки перший час. Патрік швидко підкорив безліч глядачів та критиків, але вони навіть не здогадувалися, що скоро Патрік Суейзі більше не зможе виступати. Майбутньому актору запропонували грати на одній сцені з самим Михайлом Баришниковим. Але, термінове хірургічне втручання на колінному суглобі Суейзі і вирок лікарів "Ви більше не повернетеся в балет", перервали всі надії хлопця.

Популярні новини зараз

Ведуча 1+1 Алла Мазур показала свою надійну опору у боротьбі з онкологією: "Не дозволив мені здатися"

Помер Борис Плотніков, зірка фільму "Собаче серце"

Прогноз на зиму 2020-2021 в Україні: синоптик попередив про -24 морозу та снігопади

На Львівщині чоловік ліг під ніж і безслідно зник

Показати ще

Після цього, до речі, за порадою матері, Патрік пішов у кіно. І прекрасна хореографічна підготовка допомогла йому в цьому. Перша епізодична роль – і в нього одразу всі закохалися. Після було кілька не найвідоміших фільмів. І нарештів 1987 році "Брудні танці". Цей фільм приніс йому всесвітню славу і кілька престижних нагород.
Після цього Патрік Суейзі більше не переживав про своє майбутнє і про запрошення в фільмі посипалися на нього. Актор проявив себе і в бойовиках, і в драматичних жанрах, і навіть в комедійних.

Нагадаємо, що 18 серпня, Патріка Суейзі могло виповнитися 65 років.