Рей Бредбері – один з найвідоміших письменників 20 століття. Він народився 22 серпня 1920 року в місті Уокіган. Його дитинство і юнацтво проходило під час Великої депресії. Грошей не вистачало майже ні на що, але незважаючи на це Рей Бредбері ще в 12 років вирішив стати письменником, і наполегливо, незважаючи ні на що, слідував за своєю мрєю. І в честь його дня народження, ми вирішили написати цікаві факти з життя Рея Бредбері.

Цікаві факти з життя Рея Бредбері

Майбутній письменник не мав ніякої освіти. Сам він говорив, що закінчив кілька бібліотек замість коледжу. А в перший час він жив за рахунок дружини.

Перша публікація Бредбері була в 1938 році. Розповідь називався "Дилема Холлерброшена".

Багатьом відомо, що Рей Бредбері любитель нецензурно висловитися. Він не уникав міцних слівець ні в житті, ні в книгах. Але одного разу він все-таки стримався. Про це письменник розповів у своїй біографії. Сталося це, коли студенти одного з коледжів розповідали Рею Бредбері про що саме той написав свою книгу "451 градус за Фаренгейтом". А всі аргументи самого автора, про те, що вони не мають рації ніяк не впливали на підлітків.

Популярні новини зараз

"Як з табору", - Наталію Могилевську розкритикували за епатажний образ

Український викладач публічно назвав "солов'їну" мовою окупантів: "Я не разумею вашу псячу мову"

Ведуча прославилася на весь iнтернет після курйозу в прямому ефірі: прогноз погоди ще ніколи не був таким смішним

Стосунки з "Холостяком" Мельником і зізнання за сценарієм: Юлія "Зайка" розкрила шанувальникам правду

Показати ще

До речі, поштовхом для написання цього роману, як говорив сам Рей Бредбері, було спалення бібліотеки в Олександрії. Датувань цієї події як мінімум три. А сам автор говорив, що це сталося 3000 тисячі років тому.

Існує премія Рея Бредбері, яка присуджується за кращий фантастичний кіносценарій. А першим його володарем став Джеймс Кемерон зі своїм "Термінатор-2: Судний день".

Рей Бредбері навіть у віці 90 років, першим ділом після пробудження сідав за рукопис. Він вірив, що кожен його роман продовжує йому життя. Останній побачив світ у 2006 році, гарантувавши собі статус бестселера ще до виходу на прилавки. Але, на жаль, автору це не допомогло.
Помер він 5 липня 2012 року.

Нагадаємо, що день народження Рея Бредбері відзначається 22 серпня.