21 липня ми відзначатимемо день народження одного з найвідоміших і найцікавіших письменників усіх часів – Ернеста Хемінгуея. Про нього знають абсолютно всі, як мінімум, завдяки "Старому і море". Але і крім цього, у журналіста і письменника було дуже багато оповідань і есе, якими зачитуються практично всі. І в день народження Хемінгуея ми хотіли б написати вам найцікавіші факти про письменника.

День народження Ернеста Хемінгуея: топ цікавих фактів

На честь письменника названо рибу. Виявляється він перший зумів зловити Neomarinthae Hemingwayi і дав їй назву.

Хемінгуей дуже боявся виступати на публіці.

За життя у Хемінгуея було досить багато фанатів. І один з них навіть увійшов в історію, як найдокучливіший. Звали його Віктор Хілл, і він кілька місяців полював за письменником, щоб отримати автограф. І коли Хілл все-таки зумів дістати Хемінгуея, той написав йому наступне: "Віктору Хіллу, справжньому сукиному синові, який не може зрозуміти відповіді "ні"".

Популярні новини зараз

Танці з зірками на піску: Кухар показала приклад жінкам, ідеальна фігура та пластика

Новий "Холостяк" Заливако показав, з ким проводить холодні вечори під час проекту

Пішов з життя брат мільярдера Ріната Ахметова (оновлено)

Нова кохана колишнього Ані Лорак показала їхнє сімейне щастя - двоє "діток"

Показати ще

Рушницю, з якого застрелився письменник, тепер називається Hemingway.

Одного разу Хемінгуей побився об заклад і програв, що напише самий зворушливу розповідь. Але було одне АЛЕ – розповідь мала складатися з 6 слів. І письменник виграв суперечку: For sale: baby shoes, never used (Продаються дитячі черевички. Неношені.)

Хемінгуей досить сильно хворів. У нього були гіпертонія і діабет.

Письменника намагалися лікувати психіатри. Вони аж 13 разів використовували для цього електрошокову терапію. І згодом Хемінгуей втратив пам'ять і не зміг більше писати. Сам він сказав про це так:
Ці лікарі, що робили мені електрошок, письменників не розуміють... Хай би всі психіатри повчилися писати художні твори, щоб зрозуміти, що означає бути письменником... який був сенс у тому, щоб руйнувати мій мозок і прати мою пам'ять, яка являє собою мій капітал, і викидати мене на узбіччя життя?"
І всього лише через кілька днів після виписки з лікарні, Ернест застрелився, зрозумівши, що писати більше не зможе. Може бути, саме тому посмертної записки не було.


Нагадаємо, що день народження Хемінгуея відзначають 21 липня. І в 2017 році буде вже 118 таке свято.