В українській столиці 9 березня на деякий час закриють вулиці для пересування автомобілів, а також скасують зупинки муніципального транспорту. Про це стало відомо завдяки заяві Київської міської державної адміністрації (КМДА).

У п'ятницю відбудуться святкові урочистості біля пам'ятника письменнику Тарасу Шевченку з нагоди 204-ї річниці з дня його народження. Буде обмежено рух транспорту тимчасово не буде зупинятися на зупинках наземний громадський транспорт.

Зокрема, з 07:00 і до завершення заходів скасовані зупинки:

- тролейбусних маршрутів №№ 5, 8, 9, 17 – зупинка Ст. м. "Університет" на вул. Володимирській;

- автобусних маршрутів №24, №114, №118 і тролейбусних №№ 5, 8, 9, 17 – зупинка "Вул. Володимирська" на бульварі Шевченка Т. в обох напрямках;

- автобусних маршрутів №24, №114, №118 – зупинка "Б-р Шевченка Т." в напрямку залізничного вокзалу.

Рух транспорту 9 березня обмежать на наступних ділянках: на вул. Володимирській (від вул. Льва Толстого до бульвару Шевченка Т.) бульварі Т. Шевченка (від вул. Володимирської до вул. Пушкінської), вул. Терещенківська (від вул. Л. Толстого до вул. Б. Хмельницького).

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Києві через проведення культурно-масових заходів низку вулиць в центрі міста перекриють для руху транспорту. Про це повідомили представники Київської міської державної адміністрації. 9 березня відбудуться святкові урочистості біля пам'ятника письменнику Тарасу Шевченку з нагоди 204-ї річниці з дня його народження. Буде обмежено рух транспорту тимчасово не буде зупинятися на зупинках наземний громадський транспорт.

Як повідомляв портал "Знай.uа" в Києві на перетині вулиць Шовковична та Інститутська сталася аварія. Близько 11:45, як повідомляють очевидці, президентський кортеж збив літнього чоловіка. Відомо, що машина, яка вчинила ДТП, так і залишилася на місці інциденту, всі інші – продовжили рух. На капоті помітна невелика вм'ятина.

В адміністрації президента прокоментували ДТП за участю кортежу Петра Порошенка. Зокрема, прес-секретар глави держави Святослав Цеголко підтвердив: потерпілому надали всю необхідну медичну допомогу.