Сталлоне – людина з дивовижною біографією. На його фільмах виросло не одне покоління, а сотні дівчат, навіть, незважаючи на його вік, все ще втрачають розум від нього. Він знявся в більш ніж 50 фільмах, написав досить багато сценаріїв, включаючи оскароносного "Роккі". І сьогодні Сильвестру Сталлоне виповнюється 71 рік, тому ми вирішили написати найцікавіші факти з його біографії.

Сильвестр Сталлоне: біографія актора

Дитинство його складалося зовсім непросто. Він народився в кварталі, який прозвали "Пекельна кухня". Все тому що, в той час, там було безліч банд, наркоманів і хуліганів. Вже в 13 років за його плечима було кілька шкіл. І переживши розлучення своїх батьків, Сильвестр вирішив зайнятися спортом. Хоча своє майбутнє він безпосередньо пов'язував з кіно.


Його акторська кар'єра йшла не дуже успішно. Він встиг попрацювати і викидайлом, і чистильником клітин в зоопарку, і швейцаром. А перша його роль була 1970 році в порнографічному фільмі «Італійський жеребець». Після цього було кілька появ в ролі гангстерів, які абсолютно нікому не запам'яталися.

Популярні новини зараз

Українка народила доньок-близнючок у "сорочці", кадри стали сенсацією: унікальні дівчатка

Український ведучий переживає важку втрату, була прикладом: "Залізна леді"

Лідія Таран у спальні показала свого "Толика": "Мій новий..."

Відкрита сукня Тіни Кароль зрадницьки оголила складочки на боках: "Немає слів"

Показати ще


Але, вже в 1976 році, Сталлоне вирішив написати сценарій, на який у нього пішло всього кілька днів. Так і з'явився "Роккі", де сам актор зіграв головну роль. Сам фільм вже давно знають усі, він розповідає про звичайного хлопця, який завдяки наполегливим тренуванням та вірі в себе стає чемпіоном світу. Приблизно так само вийшло і з самим Сталлоне: після фільму, який був номінований на Оскар, актор з трьохразрядного актора стає відомим у всьому світі.


Крім цього, Сталлоне грає головну роль в "Рембо", де стає майже безсмертним ветераном в'єтнамської війни. Цей фільм стає ще однією візитною карткою актора. Після цього настало затишшя майже на 10 років.

Але, в 2006 році, знову з'являється "Роккі" – шоста і остання частина фільму. Далі послідували "Нестримні", де Сталлоне грав одну з головних ролей і «Крід: Спадщина Роккі», в якому головний герой став тренером.


Нагадаємо, що сьогодні, 6 липня, Сильвестр Сталлоне святкує свій 71 день народження.