Том Хенкс – це жива легенда сучасного кінематографа. За його спиною вже більше 70 фільмів. Його можна було побачити, як в образі смішного недотепи, так і серйозному драматичному, або психологічному амплуа. Хенкс – єдиний сучасний актор, якому вдавалося отримати два "Оскара" поспіль. І зовсім скоро, 9 липня йому виповниться 61 рік, і на честь цього ми хочемо написати про найважливіші і найбільш пам'ятні фільмм цього актора.

День народження Тома Хенкса: найкращі фільми

"Великий". Цей фільм з'явився на екранах в 1988 році. Тоді Тома Хенкса майже не знали, а ця кінокартина стала проривом у його кар'єрі. Тут він грав дитину, з тілом чоловіка. Вийшов дуже добрий сімейний фільм, який нікого не залишав без розчулення.

"Філадельфія". Завдяки цьому фільму Хенкса перестали сприймати як смішного, зворушливого хлопця. Дуже важка психологічна роль наркомана, вмираючого від Сніду вдалася Тому просто чудово. До речі, саме за цей фільм він отримав свій перший "Оскар".

Популярні новини зараз

Михайло Поплавський поруч з гарячою студенткою показав, як вступити на бюджет: спритність рук і ніякого шахрайства

Головне за ніч: прощання із зіркою "МайстерШеф", злитий фінал "Холостячки", нова хвиля китайського вірусу та вигнання студентів без щеплення

Продюсер Юра "злив" фінал "Холостячки" зі Златою Огнєвіч: "Натовп майбутніх блогерів бігають..."

Не Київ, не Львів, і навіть не Одеса: названо найкраще місто України для життя

Показати ще

"Форрест Гамп". Гра актора була наскільки неперевершеною, що за цей фільм він отримав другий Оскар поспіль, а саму картину назвали найсильнішою і найвдалішою в кар'єрі Хенкса. Тут він постав перед нами в ролі хлопця з чистою душею, поглядами на все навколо. Складна драматична і психологічна роль Хенксу знову вдалася на ура.

"Зелена миля". Може і не головний, зате який герой. Цей фільм змушує плакати майже кожного, а гру Хенкса було складно затьмарити навіть головному герою. Тут він був звичайним наглядачем у тюрмі, зате з добрим серцем і чистою душею.

"Врятувати рядового Райана". Це один з кращих військових фільмів за всю історію кіно. Хенкс зіграв тут капітана Міллера, і чудово вписався у весь екшен, який відбувається навколо .

"Хмарний атлас". У цьому фільмі акторам потрібно було грати відразу кілька різних ролей. І у Тома Хенкса це вийшло просто чудово. Все це вимагало чималих зусиль, а тим більше для Тома, який грав більше ролей, але вийшло в нього це дивовижно.

Нагадаємо, що 9 липня день народження Тома Хенкса, йому виповниться 61 рік.