У суботу, 25 серпня, у Києві можна було побачити, що стало зі столицею після шаленого святкування Дня Незалежності України. Вулиці столиці вранці, на жаль, не порадували своєю чистотою. По всьому центру місцями гори сміття, люди які сплять на лавочках, а всі парапети і сходинки заставлені порожніми пляшками.

24 серпня крім урочистого військового параду в центрі столиці на головній арені країни — НСК "Олімпійський" з грандіозним концертом виступила група "Океан Ельзи".

Ранкову "інспекцію" від стадіону НСК "Олімпійський", на якому ввечері відбувся концерт гурту "Океану Ельзи", до Майдану Незалежності, щоб оцінити масштаби наслідків народних гулянь зробили журналісти "Інформатора".

Варто відзначити, що така проблема зустрічається не тільки в Україні. Безлад після гучних і веселих святкувань притаманний всім жителям планети незалежно від нації.

З ранку Київ являє собою типове місто після масового святкового заходу.

Але розгрібанням сміття у нас замість комунальників займаються збирачі пляшок.

"Втомлені" після святкувань залишилися спати на найближчих лавках.

У той же час деякі українці продовжили святкування до ранку.

У теж час, ситуація зі сміттям на вулицях у день проведення Ліги Чемпіонів у Києві 26 травня була більш катастрофічною.

Варто відзначити, що, за інформацією українських ЗМІ, очікувана фанатами заява Вакарчука, що він має намір виставити свою кандидатуру на президентські вибори він так і не зробив зі сцени НСК "Олімпійський".

Нагадаємо, прем'єр-міністр Канади Джастін Трюдо привітав Україну з Днем Незалежності. Вітання опубліковано його прес-службою. Канадець дуже оригінально привітав українців зі святом.

Як повідомляв портал "Знай.uа", на алеї героїв Небесної Сотні в День незалежності з'явився автомобільний кортеж політиків. Про це повідомив в Facebook журналіст Веніамін Трубачов.

Також "Знай.uа" писав, в. о. міністра охорони здоров'я Уляна Супрун на своїй сторінці в Facebook дала рекомендації, як вести себе на масових заходах у натовпі.