До Дня незалежності ще два місяці, а міністр оборони Степан Полторак вже розкрив подробиці приготувань до військового параду в Києві.

На прес-конференції у Брюсселі глава відомства анонсував новації, які здивують глядачів і допоможуть бійцям підбадьоритися.

"Будуть нововведення, які будуть цікаві для всіх українців і, що важливо, вони будуть серйозно піднімати моральних дух наших військових. Нові традиції, які будуть введені під час цього параду, будуть спрямовані на підвищення морального духу особового складу", - заявив Полторак.

Міністр оборони також повідав, що цього року в параді візьмуть участь не лише українські військові.

"Ми запросили багато країн - наших друзів, щоб вони взяли участь у параді. Вони братимуть участь у парадних розрахунках і окремими підрозділами. Якщо говорити про литовсько-польсько-українську бригаду, то вона буде одним підрозділом. Це буде цікаво", - підсумував Полторак.

Популярні новини зараз
Зимовий перерахунок пенсій: хто з січня отримуватиме більше грошей ПФУ перевірить майно та покупки громадян: кому доведеться виживати без субсидії Ніхто не залишиться у тіні: ТЦК готують нововведення у військовому обліку Пенсіонерів залишать без індексації: кому не світить підвищення виплат
Показати ще

Раніше інформаційний портал "Знай.ua" повідомляв, як проходитиме парад на День незалежності.