День незалежності України вже на цьому тижні – 24 серпня. Як і завжди, наймасштабніші і барвисті заходи в цей день будуть проходити саме у столиці. Чого тільки коштує дивовижний військовий парад на День незалежності України. До речі, в цьому році він буде ще гарніше, ніж зазвичай, адже його поповнить військова техніка з ЄС. Так і різних концертів і подібних заходів буде величезна кількість, і це тільки в Києві. Але, звичайно ж, без мінусів не буває, хоча вони того варті. У День незалежності в Україні робота метро буде не така як зазвичай.

Як буде працювати метро в День незалежності України 2017

24 серпня в День незалежності України під час усіх заходів у центрі Києва не будуть працювати станції "Майдан Незалежності" і "Хрещатик", що має вихід на вулицю Інститутську.
А вихід з "Хрещатика" на центральну вулицю столиці працюватиме в звичайному режимі.

Так само не варто забувати, що в четвер 24 серпня буде матч раунду плей-офф Ліги Європи між київським "Динамо" і португальським "Марітіму". Через це станція метро "Олімпійська" не буде працювати на вхід і вихід з 18.45 до 19.45.

Про це повідомили на офіційній сторінці в facebook "Київського метрополітену" і попросили всіх мешканців столиці врахувати зміни роботи метро на День незалежності України.

Популярні новини зараз

Померла мати Федора Бондарчука, артистка Ірина Скобцева: зіграла в 60 фільмах і була улюбленицею публіки

Популярний у жінок український блогер-мільйонник помер від ковіда, залишивши трьох дітей

Андрій Данилко зустрічається з власною "мамою", фанати в ауті: "Ходок по бабусям"

Власниця елітної школи розкрила правду про дітей Зеленського: "Постійний тиск"

Показати ще