Українські воїни, які зараз знаходяться в зоні бойових дій, привітали свій народ з головним національним святом, яке в цей нелегкий період набув особливого значення - День Незалежності.

На своїх сторінках в соціальних мережах військовослужбовці зі 128 бригади викладають відеоролики з привітаннями, заражаючи кожного, хто переглянув порцією віри, надії та патріотизму.


ВІдео-привітання бійців Закарпатського Легіону до Дня Незалежн...

Вітаємо з Днем Незалежності! Для військовослужбовців нашої Бригади це не просто свято, цей день - символ підхопленого нами прапора боротьби за свободу та відповідальності перед майбутніми поколіннями! Закарпатський легіон зичить нам всім щонайшвидшої перемоги та здобутків в усіх благородних справах. З Днем Незалежності, Україно! --- #незалежність #гірськапіхота #повага #128th #станьплічопліч #закарпатськийлегіон

Posted by Закарпатський Легіон on Wednesday, 23 August 2017


"Ми творили свою історію багато століть. Під впливом світових тенденцій, під тиском різних цивілізацій. У нас були друзі і у нас були зрадники. Ми залишалися на самоті і у нас була підтримка. Нас захоплювали різні ідеї, ми поклонялися різних богам, у нас були різні прапори. Але ми завжди були віддані ідеї свободи і своїй вірі. Вірі в справедливість, вірі в гідність, вірі в людей, вірі в свободу думки, вірі в повагу, вірі в особистість, вірі в закон, віру в право - право бути вільними. Саме це ми називаємо незалежністю, нашою незалежністю", - такі зворушливі слова надіслали воїни по ту сторону мирного життя.

Популярні новини зараз

Володимир Зеленський зробив важливу заяву в День пам'яті: "Ми не можемо уникнути війни"

Посеред травня частину України засипало снігом, а температура впала нижче нуля

Вєрка Сердючка несподівано здійснила мрію коміка Юрія Ткача: "Чекав цього 20 років"

СТБ пояснив, чому Юля "Зайка" вилетіла з "Холостяка": "Злили учасницю, так і скажіть"

Показати ще


Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" повідомляв про те, як журналістку довела до сліз розповідь пари з Севастополя, які таємно приїхали до Києва.