24 липня 2017 року всі православні люди відзначають День святої рівноапостольної княгині Ольги. Вона увійшла в історію не тільки як жорстока і хитра жінка, але і як справедлива, яка шанобливо ставилася до церкви і всіх, хто з нею пов'язаний. І в день Ольги ми хотіли розповісти вам, що можна робити в свято.

День Ольги 2017: історія свята

Дата народження Ольги не точна, зате з упевненістю можна сказати, що вона народилася біля Пскова. Вперше про неї згадується в історії кохання з князем Ігорем. Він зустрів дівчину, коли проїжджав неподалік від міста, і не зміг її забути. А коли прийшов час одружуватися, князь відмовив усім запропонованим дамам, і сказав знайти Ольгу. Так вона і стала княгинею.
Шлюб тривав зовсім недовго, тому що деревляни під час повстання вбили князя. Помста Ольги не змусила себе довго чекати. Вона вбила всіх послів, які просили змилуватися над ними. А після і зовсім спалила їх місто. Формально, коли вона це робила, влада належала вже її синові Святославу, але його більше цікавили військові походи, ніж справи Київської Русі.

День Ольги 2017: що можна робити у свято

Ольга вважається покровителькою дружин, матерів, синів і дружин, тому всі молитви в день Ольги пов'язані саме з ними. Вдови просять розради, а молоді дівчата просять вдалого заміжжя. Так само, дівчата, в День Ольги просять вберегти дітей та чоловіка від різних бід.
Є молитви, де просять вдалого і міцного шлюбу і новонавернених християн.

Популярні новини зараз

Alyona Alyona опинилася у ванні з десятками голих красунь: "Нiкому не зізнавалася"

Тоня Матвієнко видала, як "запала" на одруженого Арсена Мірзояна: "10 років кохання"

Ані Лорак приголомшила радісною новиною, чекала цілий рік: "Моя особиста історія"

Наталія Сумська зізналася, чому не спілкується зі своєю сестрою Ольгою: "Я обираю так жити"

Показати ще

День Ольги 2017: прикмети

Як мінімум, в День святої Ольги, потрібно сходити до церкви і помолитися іконі. Так само існує повір'я, що якщо помолитися Ользі, то погода наступні кілька тижнів буде хорошою і теплою.
Є народне прислів'я: "Грім прогримів — буде добре риба ловитися". А якщо ж погода буде спекотною й сухою, то це до хорошого врожаю.
Нагадаємо, що День святої рівноапостольної Ольги щорічно відзначають 24 липня. Вона стала такою завдяки своєму величезному внеску в зародження християнства на Русі.