День Повітряних сил Збройних сил України щороку відзначається у першу неділю серпня. І в цьому році це виходить 6 число. Таке свято з'явилося завдяки неоцінимому значенню повітряних військ України. Указ про створення свята був підписаний Президентом України Віктором Ющенком від 27 червня 2007 року. З того часу, щороку День Повітряних сил Збройних сил України урочисто святкується у всіх містах країни.

День Повітряних сил Збройних сил України 2017: історія свята

Повітряні сили України після розпаду СРСР були досить значними і укомплектованими. У 1992 році на території країни налічувалося 4 повітряних армії, 10 авіаційних дивізій, 49 авіаполків, 11 окремих ескадрилій, навчальні та спеціальні заклади; всього біля 600 військових частин, 2800 літальних апаратів. Завдяки такій великій кількості військової техніки і глибокому вшанування до всіх людей, які працюють в цій сфері, і був проголошений День Повітряних сил Збройних сил України, або День Авіації України.
Раніше, ще в 1993 році, це свято було для всієї авіації країни. Тоді президент України Леонід Кравчук, «на підтримку ініціативи працівників авіаційної промисловості і транспорту України», підписав указ № 305/93 «Про День авіації». Тоді відзначати його потрібно було в останню суботу серпня.
Але, вже у 2007 році президент України Віктор Ющенко, розділив свята для військових і звичайних пілотів. Тим самим він заснував нове свято - День Повітряних сил Збройних сил України, який святкується у першу неділю серпня.

День Повітряних сил Збройних сил України 2017: традиції

День Повітряних сил Збройних сил України завжди святкується по всій країні. Безліч військових частин в цей день урочисто відзначають професійне свято. Влада і Президент України вимовляють святкові промови, вітаючи військових нашої країни. Часто проводяться різні лекції, де обговорюють головні проблеми військової авіації України, яка дуже важлива для нашої країни, особливо зараз. Тому День Повітряних сил Збройних сил України можна назвати даниною, яка показує наскільки ми цінуємо військових пілотів нашої країни.

Популярні новини зараз

Тіна Кароль розповіла про важливі зміни в житті: "Більше не хочу думати про втрату"

Пий і худни: відомий лікар вивів формулу спалювання зайвої ваги за допомогою двох чашок кави  

Комунальники Марцінківа знесли пів Франківська: це незаконно

Матерям 10 років, батькам-1: українці хочуть "накинути" стажу за виховання дітей

Показати ще