29 липня, в Україні відзначається День Сил спеціальних операцій Збройних Сил України, який встановлений з 2016 року.

Свято встановлено для сприяння подальшому розвитку національних військових традицій, військово-патріотичного виховання молоді та її готовності до захисту своєї рідної країни.

Разом з тим, в той же день був підписаний Закон про внесення змін у деякі закони України щодо Сил спеціальних операцій ЗСУ.

Цим документом завершився процес створення зазначених військ, адже він визначив правовий статус і застосування Сил спеціальних операцій самостійно або у взаємодії з іншими видами ЗСУ для спеціальних операцій по створенню сприятливих умов для успішного проведення військово-політичних, економічних та інших заходів в інтересах національної безпеки у сфері оборони держави.

Популярні новини зараз

Бойовий флот США мчить до Чорного моря на допомогу Україні: "Кораблі залишаться..."

Оля Полякова показала переможця Маски: хто ховався під образом "Сонця"

Оля Полякова зізналася, хто із зірок шоу-бізнесу її дратує - Тіна Кароль у списку

Гордон розповів, чи відпустить сина на війну

Показати ще

Сили спеціальних операцій - наймолодша та найсучасніша складова Збройних Сил України. Це військова еліта держави.

Окремий вид збройних сил, який складається з добре навчених і мотивованих військових, здатних вести підривну діяльність в тилу ворога, організовувати партизанську боротьбу на окупованих територіях, звільняти чи захоплювати важливих заручників

Начальник генштабу ЗСУ Віктор Муженко заявив, що в боротьбі з агресором в українців є секретна зброя.

Також зі святом привітав командувач об'єднаними силами Сергій Наєв. Таке повідомлення поширила прес-служба штабу ООС.

"Про героїзм та подвиги бійців сил спеціальних операцій сьогодні не прийнято говорити вголос. Однак, я впевнений, що прийде час і Україна пізнає своїх героїв! Як Командувач об'єднаних сил, знаю, що воїни сил спеціальних операцій завжди готові дивитися в очі ворогу і цілеспрямовано добиватися своєї мети. Щодня Ви доводите справою Вашу відданість військовій присязі, військовому обов'язку, почесній справі служіння Батьківщині", - зазначив Наєв.

Сили Спеціальних Операцій

Привітання Командувача об’єднаних сил з нагоди святкування Дня Сил спеціальних операцій Збройних Сил України #ООС #операція_ОС #ССО Шановні воїни Сил Спеціальних операцій, дорогі бойові побратими! Щиро вітаю Вас з професійним святом! Створення Сил спеціальних операцій – веління сучасних Збройних Сил України, обумовлене невід’ємною частиною новітньої історії України. Служба в підрозділах Сил спеціальних операцій, які стали гордістю Збройних Сил України, є великою честю. Високий професіоналізм та витримка дозволяють вам виконувати найскладніші, найризикованіші та найвідповідальніші завдання у нелегкі для нашої держави часи в умовах підступної збройної агресії з боку Російської Федерації. Про героїзм та подвиги бійців Сил спеціальних операцій сьогодні не прийнято говорити в повний голос. Проте, я впевнений, що прийде час і Україна дізнається про своїх героїв! Як Командувач об’єднаних сил, знаю, що воїни Сил спеціальних операцій завжди готові дивитися в очі ворогу та цілеспрямовано досягати своєї мети. Щодня Ви доводите ділом Вашу відданість військовій присязі, військовому обов’язку, почесній справі служіння рідній Батьківщині. Вам, спецпризначенцям, притаманні кращі риси українських козаків: мужність, відвага, майстерність, незламний бойовий дух та героїчне виконання священного обов’язку – захисту рідної землі. У взаємодії з іншими підрозділами видів і родів військ Збройних Сил України та інших складових сектору безпеки і оборони, які залучені до Операції об’єднаних сил, Ви, крок за кроком, наближаєте нашу перемогу над ворогом. Висловлюю подяку бійцям Сил спеціальних операцій Збройних Сил за чесну службу та сумлінне виконання поставлених завдань. Переконаний, що Ви і надалі будете прикладом високого професіоналізму та патріотизму. Бажаю всьому особовому складу та Вашим родинам міцного здоров'я, сімейного затишку, достатку та благополуччя! Разом переможемо! Слава Україні! Генерал-лейтенант Сергій Наєв

Posted by Операція об'єднаних сил / Joint Forces Operation on Saturday, 28 July 2018
Нагадаємо, українські військові в зоні проведення Операції Об'єднаних сил знищили позицію терористів на Донбасі.

Як повідомляв портал "Знай.uа", 28 липня, в Донецькій області військовослужбовці Нацгвардії України зі складу Операції об'єднаних сил (ООС) затримали вісім осіб, яких підозрюють у співпраці з бойовиками ДНР.

Також "Знай.uа" писав, путінські головорізи на Донбасі за минулу добу і ніч 28 липня 38 раз обстріляли позиції українських захисників. На нещастя, один український воїн загинув.