Це одне з наймолодших свят в Україні. День Сил спецоперацій був заснований президентом України у 2016 році. Тоді Петро Порошенко підписав указ про внесення змін у деякі закони України про Сили спеціальних операцій Збройних Сил України №4795, який був прийнятий Верховною Радою. Це і стало приводом для заснування такого свята, як День Сил спецоперацій в Україні. І датою було обрано 29 липня.

День Сил спецоперацій в Україні 2017: в честь чого з'явився свято

Президент України Петро Порошенко сказав, що зараз підтримка армії нашої країни важлива, як ніколи. І що, наш народ цінує і не забуває про військових, які зараз перебувають на війні.
Так само, він сам висловив повагу до військ, і сказав, що на даному етапі, День Сил спецоперацій в Україні - вимога часу для того, щоб захист України був набагато ефективнышим.
Крім цього, в підтримку про День Сил спецоперацій висловився і глава Генштабу ЗСУ Віктор Муженко, він сказав: «З Днем Сил спецоперацій. Зробіть більше, наскільки вистачить сил, а після цього зробіть в два рази більше».

Сам закон, завдяки якому прийняли, День Сил спецоперацій в Україні відповідає всім стандартам НАТО. Як і для співпраці, так і для створення Сил спецоперацій в нашій країні.
Реалізація цього закону допоможе нашій країні дуже швидко підняти військовий потенціал армії. Крім цього, на зустрічі, було сказано, що в 2014 році в нашій армії не було нічого, крім бойового духу. Навіть найелементарніших речей, але зараз ситуація починає змінюватися в кращий бік.

День Сил спецоперацій в Україні 2017: традиції свята

Популярні новини зараз

Наталя Могилевська показала, з ким живе в новому будинку: "Хто цей чоловік?"

"Холостяк" Михайло Заливако пригрів на грудях таємничу красуню: "Це любов"

Оля Полякова поділилася ідеальним блюдом для тих, що худнуть: ПП-млинці зі шпинатом під соусом бешамель

Вдова Кернеса Гайсинська позбулася двох "дітей" покійного мера

Показати ще

Поки що дуже рано говорити про традиції на День Сил спецоперацій в Україні. Звичайно, буде величезна кількість поздоровлень від родичів, друзів, високопоставлених осіб. Можна припустити, що будуть проходити урочисті зустрічі та нагородження військових. Нагадаємо, що День Сил спецоперацій в Україні відзначається 29 липня.