День системного адміністратора святкується щороку, в кожну останню п'ятницю липня. І в 2017 році це буде 28 число. В цей день завжди вітають і дякують системним адміністраторам. До речі, в Америці, де і з'явивилося цей свято, воно називається День подяки системному адміністраторору (System Administrator Appreciation Day). І сьогодні ми б хотіли розповісти вам найцікавіше про нього.

День системного адміністратора 2017: історія свята

Придумав таке свято Тед Кекатос. А історія досить проста: один раз, він побачив в журналі фото, як системного адміністратора закидають квітами, за те, що він встановив нову техніку. І Тед вирішив, що так можна робити кожен рік. Таким чином, він 28 липня 2000 року, організував пікнік для всіх системних адміністраторів у своїй компанії. З того часу, День системного адміністратора, став вже досить масштабним святом, яке проходить у багатьох країнах світу.
Сам Тед, у своєму інтерв'ю говорив, що свято він придумав абсолютно на рівному місці, і те, що зараз День системного адміністратора святкують по всьому світу – це щось неймовірне.
«Цікавий випадок стався минулого року, коли я гостював у будинку моїх батьків. На стіні у них висів календар. Я став гортати цей календар, і на останній сторінці були перераховані всі загальнодержавний свята, і в цьому списку був День системного адміністратора. Це повне божевілля» - розповів Тед Кекатоса.
А зараз навіть існує спеціальний сайт, який присвячений святу - sysadminday.com. Його творець і власник, все той же, Тед Кеатос.

День системного адміністратора 2017: традиції свята

У День системного адміністратора прийнято вітати усіх, хто хоч якось пов'язаний з цією професією. Так, чи інакше, без нормальної роботи комп'ютера успішність організації неможлива. Тому, в День системного адміністратора зазвичай проводяться невеликі свята, де віддають належне сисадмінам.
Нагадаємо, що День системного адміністратора святкують в останню п'ятницю липня.

Популярні новини зараз

ЗСУ повідомили про провокації на Донбасі і біля Чорного моря: 7 ворожих танків, флот і збиті безпілотники

Жінка отримала величезні рахунки за комуналку через свого кота

Пономарьов "повернувся до життя", фанати видихнули з полегшенням - "Бережіть себе!"

У Харкові помер відомий бізнесмен і друг Кернеса

Показати ще