Таке свято, як День вчителя України в 2017 році буде вже зовсім скоро. І, звичайно, це прекрасний привід привітати всіх працівників цієї професії, і не тільки. І в честь такого свята, ми вирішили розповісти вам найцікавіше про День вчителя України.

День учителя України 2017: історія свята

Це тожество традиційно відзначається у першу неділю жовтня. І в 2017 році, День вчителя буде 1 числа. Це свято, до речі, має зовсім іншу офіційну назву "День працівників освіти". І з'явивилося воно ще 11 вересня 1994 року, завдяки указу президента України.
Варто розповісти, що спочатку День вчителя відзначався ще в СРСР, з 1965 року. Але, після того, як Україна стала незалежною, це свято стало одним з перших офіційних. Так само, варто додати, що за рекомендацією ЮНЕСКО в 1994 році, День вчителя отримав статус міжнародного свята, яке відзначається більш ніж у 100 саранах світу.

День учителя України 2017: цікаві факти про професії

Професія вчителя – одна з найдавніших у світі. Перші навчальні заклади з'явилися ще в 4-5 тисячолітті до нашої ери.
А, якщо говорити про Давнью Грецію, то там педагогами були раби, які не могли займатися фізичною працею.
А знаєте, як називали в Стародавній Греції вчених арифметиков? Калькуляторами. Це слово, в перекладі означає "лічильник, рахівник".

Популярні новини зараз

В Україну сунуть морози: коли чекати мінусів зі снігом

Українці знайшли "діру" в тарифах на газ і воду перед опалювальним сезоном: звідки беруться "зайві" відсотки

Ольга Сумська встановила небувалий рекорд з чоловіком: більше зміг тільки Зібров

Відверта Тіна Кароль поділилася планами на переїзд з України: "Хочу пожити в…"

Показати ще

День учителя України 2017: традиції свята

Звичайно, в цей день проходить дуже багато різних гулянь в приміщеннях шкіл, де вітають всіх її працівників. У День вчителя можна зустріти не один десяток концертів у всіх містах країни. До речі, цікаво, але День вчителя збігається ще з одним святом - Днем самоврядування в школах. І в цей день, в деяких школах, вже традиційно, діти міняються місцями з вчителями.

Нагадаємо, що День вчителя України щороку відзначається в першу неділю жовтня, і в 2017 році це буде 1 число. Так, що не забудьте купити букети, і придумати найкращі вітання вчителям.