Дата відзначення такого свята, як День ВДВ України, або День високомобільних десантних військ України, завжди була незміненою – 2 серпня. Таке свято з'явився ще у 2012 році, завдяки підписанню Указу Президента України № 457/2012. А раніше, це був День аеромобільних військ України, який також відзначався 2 серпня. В День ВДВ України традиційно проходять різноманітні святкування та урочистості на честь військових нашої країни.

День ВДВ України 2017: історія свята

Раніше, це свято відзначалося з часу створення першого в світі парашутного десанту під Воронежем 2 серпня 1930 року. Саме цей день вважається Днем народження днем аеромобільних військ у всьому колишньому СРСР. Завдяки цьому День ВДВ України і з'явився. Зараз це дуже важливе свято для всіх військових України. Саме його існування показує наскільки ця професія важлива для нашої країни, особливо в такій обстановці, як зараз.
Після розпаду СРСР десантні війська України були засновані на базі частин і з'єднань повітряно-десантних військ радянських Збройних сил. Основою для цього послужила окрема повітряно-десантна база, яка знаходиться в Дніпропетровській області. Крім неї, ще дуже важливу роль зіграли два аеромобільних полки, які перебувають у Миколаївській та Львівській областях. Зараз на території України служить досить багато дуже досвідчених військових десантників, які проходили службу в Афганістані, ліквідовували наслідки ЧАЕС, брали участі в місіях ООН. Цих військових можна назвати гордістю країни і ставити в приклад. Саме тому День ВДВ України настільки важливий.

День ВДВ України 2017: традиції свята

День ВДВ України завжди святкується досить голосно і урочисто. Зазвичай проводили різноманітні паради, концерти, заходи. Невідомо як будуть святкувати День ВДВ України 2017, тому що ситуація в країні не найкраща. Безліч українських воїнів зараз захищають кордони нашої країни. В цей день їх потрібно привітати і показати, наскільки вони важливі Украъни. Нагадаємо, що День ВДВ України 2017 святкуватиметься 2 серпня.

Популярні новини зараз

Українців позбавлять соціальних виплат вже з січня: хто більше не отримуватиме допомогу

Зрадник забрав життя героя АТО: "Ти справжній воїн, побачимося на небесах"

П'ятирічний хлопчик виніс з палаючого будинку маленьку сестричку і повернувся за собакою: герою аплодує весь світ

Відкрита сукня Тіни Кароль зрадницьки оголила складочки на боках: "Немає слів"

Показати ще