Дата відзначення такого свята, як День ВДВ України, або День високомобільних десантних військ України, завжди була незміненою – 2 серпня. Таке свято з'явився ще у 2012 році, завдяки підписанню Указу Президента України № 457/2012. А раніше, це був День аеромобільних військ України, який також відзначався 2 серпня. В День ВДВ України традиційно проходять різноманітні святкування та урочистості на честь військових нашої країни.

День ВДВ України 2017: історія свята

Раніше, це свято відзначалося з часу створення першого в світі парашутного десанту під Воронежем 2 серпня 1930 року. Саме цей день вважається Днем народження днем аеромобільних військ у всьому колишньому СРСР. Завдяки цьому День ВДВ України і з'явився. Зараз це дуже важливе свято для всіх військових України. Саме його існування показує наскільки ця професія важлива для нашої країни, особливо в такій обстановці, як зараз.
Після розпаду СРСР десантні війська України були засновані на базі частин і з'єднань повітряно-десантних військ радянських Збройних сил. Основою для цього послужила окрема повітряно-десантна база, яка знаходиться в Дніпропетровській області. Крім неї, ще дуже важливу роль зіграли два аеромобільних полки, які перебувають у Миколаївській та Львівській областях. Зараз на території України служить досить багато дуже досвідчених військових десантників, які проходили службу в Афганістані, ліквідовували наслідки ЧАЕС, брали участі в місіях ООН. Цих військових можна назвати гордістю країни і ставити в приклад. Саме тому День ВДВ України настільки важливий.

День ВДВ України 2017: традиції свята

День ВДВ України завжди святкується досить голосно і урочисто. Зазвичай проводили різноманітні паради, концерти, заходи. Невідомо як будуть святкувати День ВДВ України 2017, тому що ситуація в країні не найкраща. Безліч українських воїнів зараз захищають кордони нашої країни. В цей день їх потрібно привітати і показати, наскільки вони важливі Украъни. Нагадаємо, що День ВДВ України 2017 святкуватиметься 2 серпня.

Популярні новини зараз
"Я вам зараз покажу": журналістка ТСН засняла Марічку Падалко перед ефіром Після низки скандалів Ірина Федишин відмовилася від гонорарів заради допомоги ЗСУ Мольфарка провела обряд на смерть кожного солдата рф, що ступив на землю України: "Предки заберуть їх" Що попросив чоловік на вечерю перед стратою - найдивніше бажання в історії
Показати ще