День залізничника – це свято, приурочене на честь усіх працівників залізничного транспорту. Проходить воно кожен рік, у першу неділю серпня. І 2017 року День залізничника припадає на 6 серпня. І в честь цього свята, ми б хотіли розповісти вам більше про нього.

День залізничника 2017: історія свята

Воно з'явивлося ще в кінці 19 століття. День залізничника встановлений на честь дня народження Миколи 1, який почав будівництво залізниць в той час.
Перший поїзд на території України з'явився тільки 4 листопада 1861 року, коли наша країна була частиною Австро-Угорщини. І проходила його дорога через Львів. До речі, з 1993 року, в честь цієї події День залізничника вирішили почати відзначати саме на 4 листопада. Хоча багато працівників залізниць України, так само продовжують відзначати своє професійне свято у першу неділю серпня. І до речі, після прийняття Україною незалежності, першою залізничною лінією прийнято вважати Одеса-Балта, яка була збудована через 5 років, після Львівської.

В даний час головною залізничною артерією України є Укразализниця. Завдяки ній ми можемо практично без проблем дістатися майже в будь-яку точку нашої країни. Варто відзначити, що в День залізничника постійно проводяться найрізноманітніші семінари і конференції, на яких обговорюються головні проблеми залізничників, і шляхи їх вирішення.

День залізничника 2017: традиції свята

Популярні новини зараз

Директор Олі Полякової зізнався в тісному зв'язку із зіркою: "Наші стосунки..."

"Найкращий тато", - Дан Балан показав маленьку дівчинку, українці затамували подих

Пішов з життя відомий радіоведучий після двотижневої коми: "На голову впала..."

Соня Плакидюк повторила відверту фотосесію Біллі Айліш: "Така соковита"

Показати ще

Щороку День Залізничника України відзначається 4 листопада, але, незважаючи на це, багато працівників цієї сфери, вважають, що їхнє професійне свято потрібно святкувати 6 серпня. Тому, можна припустити, що деякі святкують День залізничника двічі за рік. Але з наскільки складною професією це не так і погано. Традиційно, у своє професійне свято, всі працівники залізниць України отримують вітання, подарунки від колег і близьких.