Українських власників авто на єврономерах повідомляють про зміни щодо зборів до Державного бюджету. Крім того зміни торкнуться і для транспортних засобів з російською реєстрацією.

Як пише "Обозреватель", щодо долю автомобілів з європейської реєстрацією в Україні досягнуто складний консенсус - символічний збір до Державного бюджету. А для російських авто хочуть ввести спецзбору.

"Щодо Єврономерів можу повідомити, що вже досягнуто дуже складний економічний і політичний консенсус. У результаті останніх акцій протесту і роботи в комітеті вийшли на рішення про те, що власники авто на Єврономер заплатять до Держбюджету символічний внесок", - прокоментував останні події депутаті ВР від "Народного фронту" Олександр Кірш.

За його словами, ця ідея щодо введення спецзбору є неоднозначною. Він підкреслив, що його доцільно вводити лише для автомобілів з російською реєстрацією. Що стосується "євроблях", наприклад з таких країн, як Польща, Угорщина та Словаччина, то ці країни проставляють Україні газ. Тому введення додаткових зборів або обмежень недоцільно. Такий збір можна вводити для авто з іноземною реєстрацією, виключаючи країни ЄС.

Популярні новини зараз
Ксенія Мішина ледве стримує сльози через жителів Європи: "За що нам..." Такою її ще не бачили: зірка "Кварталу 95" Олена Кравець відкрила в собі новий талант, "Я ридала весь день" Українці знайшли несподівану схожість між Іриною Федишин і Аліною Паш: "Кар'єра, якої не було" Леонід Кравчук за рік до смерті передбачив, коли Україна переможе: "Поки не змусять..."
Показати ще

Нагадаємо, Верховна Рада внесла зміни в законопроект щодо ввезення імпортних автомобілів. Так, згідно з документом, оформлення транспортного засобу, привезеного з-за кордону, дещо спростилося. Тепер не потрібно в обов'язковому порядку мати сертифікат підтвердження відповідності екологічним стандартам.

Дивіться про шляхи вирішення проблем з ввезенням нерозмитнених авто до України

Як повідомляв портал "Знай.ua", українським водіям розповіли, що потрібно враховувати перед покупкою автомобілів з європейською реєстрацією і ми можна придбати нерозмитнений автомобіль , користуватися ним в України та при цьому не мати проблем.

Тим, хто порушує правила транзиту іноземних авто митники підготувати багатомільйонні штрафи. Закон передбачає чимало пунктів, коли з вас зможуть стягнути кругленьку суму. Перед покупкою авто краще ознайомитися з деякими з них.