Втомившись спонукати українців до чистоти суботниками та різними тематичними акціями, народні депутати нарешті вирішили карати любителів смітити де попало гривнею.

Як повідомила на своїй сторінці в соцмережі Facebook перший віце-спікер ВР Ірина Геращенко, у парламенті зареєстрували законопроект №6730.

Він передбачає введення величезних штрафів для тих, хто забруднюватиме навколишнє середовище. Порушникам доведеться платити від 20 до 50 неоподаткованих мінімумів (від 16 до 40 тисяч гривень) за викинутий непотріб і від 50 до 100 неоподаткованих мінімумів (40-80 тисяч гривень) – за повторне порушення.

За приклад Геращенко ставить Сингапур, де штрафами, суми яких стартували від 600 доларів, жителів привчили дотримуватися ідеальної чистоти, не плювати на вулицях і не жбурляти папір чи інші відходи поза сміттєвими баками.

В Україні, де ТПВ завалюють лісосмуги та річки, така міра покарання є нагальною, і депутат переконана: колеги не підведуть.

Популярні новини зараз

Пономарьов з гумором підтримав новоспеченого татуся Віктора Павліка: "Пашка, вітаю!"

Дружина Віктора Павлiка Катерина Репяхова поділилася першим фото малюка: "Весь світ зупинився"

Страва Олі Полякової довела до істерики Надю Мейхер на "МастерШеф. Селебріті": Ектор знайшов багато олії

Анна Богдан залишила обручку Міші Заливако і втекла до Джесіки з "Холостяка"

Показати ще

"Я чомусь впевнена, зала цей закон підтримає серйозною більшістю голосів. Бо Україна і патріотизм мають починатися не з безкінечних гасел, а з шанобливого ставлення до української землі і довкілля". – підкреслила автор публікації.

Геращенко наголосила, що такий законопроект буде тільки першим етапом. Наступний – це відповідальність місцевої влади за відсутність смітників у місцях відпочинку і спільного користування та за несвоєчасний вивіз сміття.

Як писав інформаційний портал "Знай.ua", популярний одеський курорт потопає у смітті.