Депутат Запорізької облради Микола Барзіон образив журналістку, дозволивши собі назвати її "дешевою шл*хою". І все через те, що репортер проаналізувала декларацію його дочки-чиновниці.

На сайті Regionnews з'явилась стаття, в якій автор аналізує декларацію чиновниці Департаменту архітектури Людмили Буянкової. В публікації зазначається, що Буянкова працює заступницею директора міського департаменту архітектури. Згідно з її декларацією, яку кожен може знайти у відкритому доступі, у чиновниці є трикімнатна квартира та дві дорогі машини – Honda HR-V 2004 року і Toyota Highlander 2013 року.

За підрахунками, які базуються на цінах автівок на ринку б/в, вартість обох машин складає від 900 тисяч до 1,18 млн грн.

Відповідно, автор статті підводить читачів до резонного запитання – звідки у чиновниці такі статки, якщо, згідно з декларацією, за 2016 рік вона отримала 100 535 гривень заробітної плати, а також 249 343 гривні спадщини від батька.

У тексті згадується, що Людмила - дочка депутата Запорізької облради від партії "Укроп" Миколи Барзіона. Ніяких звинувачень на адресу депутата немає.

Популярні новини зараз

Ірина Горова показала чоловіка, який підкорив її серце після Потапа: Настя Каменських закохається

"Креативно, але не гігієнічно": у київському ресторані відвідувачам дозволили лежати поруч з їжею

Тоня Матвієнко показала улюблене хобі свого брата-ченця: робить неймовірні речі

Українець потрапив у трудове рабство замість заробітків: відібрали паспорт і змусили гарувати по 15 годин

Показати ще

Однак, депутату не сподобалось те, що преса звертає увагу громадськості на непомірні статки його доньки, й дозволив собі обізвати журналістку лайливими словами і звинуватити в тому, що вона відпрацьовує гроші.

З огляду на це, видання Regionnews має намір подавати на депутата в суд, про що повідомляє на своєму сайті:

сьогодні юристи редакції працюють над судовим позовом. Ми не образливі, але зневажати професію журналіста і публічно, захищаючи свою дитину (до речі невідомо від чого), обзивати автора матеріалу шл…ю – це фрази, за які треба нести відповідальність. Нічого особистого">"На сьогодні юристи редакції працюють над судовим позовом. Ми не образливі, але зневажати професію журналіста і публічно, захищаючи свою дитину (до речі, невідомо від чого), обзивати автора матеріалу шл…ю – це фрази, за які треба нести відповідальність. Нічого особистого і тим паче "запоріжсталівського".

Як повідомляв портал "Знай.ua", в мережі опублікували список депутатів, яким виплатили величезні компенсації за житло.