Мешканка Закарпаття Віолетта Македон в 2016 році стала переможцем в номінації педагог року. Але після такого визнання вона не залишилася в Україні, а поїхала на заробітки в Європу.

Вчителька англійської мови вирішила будувати свою кар'єру в Лондоні. Він вважає, що тут перед нею відкриваються великі перспективи і можна буде краще себе реалізувати. За її словами, в такому рішенні немає нічого дивного і обмірковувалося воно довго та виважено.

Молода вчителька пояснює, що умови праці в Україні нестерпні. Праця педагогів не цінується, розвитку немає ніякого, а перспективи дуже туманні як власне і для самої країни.

Популярні новини зараз

Вагітна Катерина Осадча "сховалася" в морі від страшних пожеж у Туреччині

Марина Боржемська видала свій лайфак для підтягнутого тіла: так схуднути зможе кожна

Леся Нікітюк жорстко відповіла на докір про неголені ноги: "Задеріть спідницю і розглядайте"

Чоловік "ожив" на своєму власному похованні: ледь не засипали землею

Показати ще

Віолетта говорить, що в Лондоні їй за день платять стільки, скільки в Україні виходило за місяць. Вона підкреслює, що в таку країна не бажає повертатися в найближчому майбутньому.

У Лондоні Віолетта зупинилася в будинку однієї з місцевих сімей, які займаються фотобізнесом. Чоловік - місцевий, а дружина українка. Сімейство, за її словами, постійно зайнято заробітком.

Вчителька в Лондоні доглядає за дідусем по імені Боб. З ним вона, згідно обговореним планом, гуляє по місту, відвідує музеї, театри і парки. Сім'я дуже задоволена, що їх дідусем займається така шановна молода жінка-українка, яка досконало знає англійську.

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, українці зможуть незабаром безперешкодно відвідувати Канаду після прийняття візової лібералізаціі.