Дітей на фронт: блогер розповів про методи виховання в "ЛДНР"

поділитись
Сепаратисти "штампують" собі подібних

Те, як виховують підростаюче покоління на територіях самопроголошених Донецької і Луганської "республік", шокує: про якісь перспективи і райдужне майбутнє говорити не доводиться.

З молодших класів майже виключаються уроки математики, мов та біології. Оскільки ряди бойовиків чимало порідішали через масове дезертирство і звільнення, місцева "влада" намагається поповнити їх дітьми. З самого початку шкільного навчання дітям викладають військову підготовку і уроки громадянськості, що, зрозуміло, є цілковитою пропагандою. Про це блогер і журналіст Олександр Нещадименко написав у своїй колонці на порталі "Новий час".

"Дітям розповідають вигадані легенди про походження прапора збройної організації "ДНР", вчать гаслам терористів. Наслухавшись в школах про "героїв Новоросії" та їхні подвиги, діти біжать на фронт, гинуть на мінних полях або від насильства терористів", - пише журналіст і нагадав , що на Донбасі існує безліч різноманітних "кадетських корпусів" і "добровольчих батальйонів", куди приймають усіх без розбору у віці від 10 до 17 років.

"У цих організаціях діти не вивчають мови, математику і біологію. Вони вивчають історію Росії в інтерпретації православних істориків, види стрілецької зброї, правила ведення бою і розвідки в тилу противника, стрільби і мінування. Кожен учень у них може замінувати припаркований автомобіль, вміє стріляти і розбирається у вибухових пристроях", - підсумував Нещадименко.Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" повідомляв про те, як в Донецьку загальноосвітню школу перетворили на інкубатор бойовиків.

Автор матеріалу: 
София Милевская
Теги: 
Донбас, ДНР, ЛНР, школи, бойовики, сепаратисти
Жінці доводиться викликати безкоштовну "швидку"
0
0
15:31 20.04.2018
За частину газу доведеться платити на 65% більше
0
0
15:20 20.04.2018
Коли чекати дешевих рейсів?
0
0
14:56 20.04.2018
Пожежу локалізували близько восьмої ранку
0
0
14:35 20.04.2018