Бойовики самопроголошеної "Донецької народної республіки" вирішили навчити дітей війні з самого дитинства: в окупованому Донецьку з'явилося кадетське училище, куди приймають усіх без розбору по характеристикам і за віком.

Жителі міста розповідають, що в училище перетворили школу №4, яка розташована на Таврійській вулиці Калінінського району. Тепер це не просто загальноосвітня школа, це "установа з поглибленим навчанням оборонно-спортивної спрямованості", передає "Сегодня".

"Батькам сказали, що навчання розпочнеться 1 вересня. Нібито, викладати будуть за програмами початкової загальної, основної загальної, середньої загальної освіти з поглибленим вивченням окремих предметів та профільного навчання оборонно-спортивної спрямованості", - розповіла місцева мешканка Наталія.

Місцеві жителі припливу ентузіазму не відчули: набір учнів йде вкрай мляво і триває досі, оскільки до неганебного мінімуму ще чекати довго. До слова, ніхто не заморочується з приводу підготовки дітей і необхідних якостей: тут приймають всіх у віці від 6 до 17 років. "Адміністрація" заманює потенційних курсантів безкоштовним харчуванням, формою і медичним обслуговуванням.


Популярні новини зараз

Люблячий батько не дав лікарям відключити напівживого сина від апаратів, сталося диво: "Люблю тебе"

Ломаченку, якому не допомогли руські попи, назвали умову для реваншу з Лопесом

У Харкові подружка Зайцевої злетіла з моста у воду - "осідлала" плаваючу машину, благаючи про порятунок

Укрзалізниця відправила українців на карантин, каси закриті: "Більше жодних квитків"

Показати ще

Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" повідомляв про те, як колишній "чиновник ДНР" розкаявся перед українцями.