День Незалежності, який Україна так широко святкує, не залишився без уваги росіян. Чекати можна було чого завгодно: уїдливості, скептицизму або навіть повного ігнору, але публікація російського політика просто приголомшила соцмережі: така підміна понять і абсурдність заяви позбавляє дару мови.

На своїй сторінці в Facebook російський політик Сергій Марков вирішив поспівчувати українцям в "трагічний" день, бо, на його думку, ми тут святкуємо не незалежність, а горюємо через відділення від "старшого брата". Українці, виявляється, нещасний народ, який гине без Росії-матінки. "Я люблю Україну і тому щиро співчуваю її народу і бажаю якнайшвидшого припинення нинішнього кошмару і Руїни. Бідна, нещасна, залишена Богом країна... Боже, спаси Україну! Не покинь в біді її нещасний народ!", - пише Марков і перераховує 13 пунктів, за якими нібито Україна впала після розпаду СРСР.Зрозуміло, не обійшлося і без пісні про всюдисущість США, під чию дудку танцюють всі навколо, а Україна, звичайно ж, не стала винятком: "країна швидко втратила незалежність, ключові питання вирішують громадяни інших держав в своїх інтересах. Громадяни України тисячами гинуть за інтереси США", - на повному серйозі заявляє Марков і робить висновок: "Слова "як в Україні" стали лайкою і майже прокляттям".

Користувачі в коментарі не пошкодували часу і сил, аби пояснити російському маразматикові, кого і кому залишається пошкодувати.


Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" повідомляв про те, як офіційний представник Росії Марія Захарова видала чергову істерику після заяви про введення миротворців на Донбас.

Популярні новини зараз

Вагітна Осадча перетворилася на ніжну кішечку під шум моря: "Мій Юрочка"

Сумська і Борисюк на честь "срібної" річниці показали, як виглядали 25 років тому

Вагітна Катя Осадча опинилася поруч з ангелом-хранителем: "Ми будемо..."

Гаряча Надя Дорофєєва показала, за що її покохав Дантес: чоловіки зацінять

Показати ще