Скандал, що розгорівся в соціальних мережах через історію з поїздкою до Хорватії, поступово обростає додатковими подробицями. Так, в мережі з'явилося фото дітей, яких безкоштовно відправили на відпочинок за кордон, із 15 осіб тільки 4 - діти воїнів АТО. Формуванням групи, організацією і безпосередньо супроводом дітей зайнялася депутат від БПП Лілія Кисліцина.

Про це на своїй сторінці в Facebook пише відомий журналіст Дмитро Гнап.

З міркувань етики імена тих, кого впізнали на знімку, не називаються, але точно відомо, що з числа дітей:

"- дітей та онуків трьох (!) заступників міського голови Краматорська
- дитину депутата міської ради Краматорська
- дитину керівниці підприємства, яке належить вказаній вище депутатці Кислициній
- дитину директорки відомого краматорського магазину-бутіку

І ще кілька дітей "непростих" батьків".

Популярні новини зараз

Арсен Мірзоян показав своїх жінок у всій красі: Тоня, Ніна і маленьке диво на руках

Пугачова несподівано зізналася про проблеми з Орбакайте - Примадонна без сил: "Коли помру..."

Зірку "Останнього героя" здолала онкологія: "Боролася сильно і довго"

Кароль "зганьбилася" на "Голос країни" і викликала гнів фанатів: "Тіна - розчарування дня"

Показати ще


Всі питання активістів Кисліцина стоїчно витримала і пустилася в пояснення: малозабезпеченість або сирітство - не головний критерій для відбору дітей. За кордон нібито поїхали діти, які досягли успіхів у навчанні або спорті, а тому таких же гідних. І взагалі, нічого дітей ділити, всі хороші.

"Відповідь народних депутаток обуреній громадськості була проста: 1) всі діти хороші і не треба їх ділити 2) якщо щось не подобається - організуйте власну поїздку 3) відчепіться.

Станом на сьогодні краматорські чиновники тримають в секреті офіційний список групи, яка поїхала в Хорватію. Кислицина обіцяє все прояснити потім... В серпні...", - пише журналіст.Нагадаємо, один з найпоширеніших стереотипів, що стосуються навчання за кордоном, — що це шалено дорого.

Як повідомляв "Знай.ua", тим українцям, чиї діти готуються до вступу в університет за кордоном, варто звернути увагу на кілька важливих моментів, перш ніж відправити дитину за кордон: існує великий ризик нарватися на "шарашкину контору", диплом з якої не визнають в інших державах.

Також Знай.ua писав про те, у Львові літня школа україністики "Крок до України" буде вчити солов'їній представників з шести країн.