Тим українцям, чиї діти готуються до вступу в університет за кордоном, варто звернути увагу на декілька важливих моментів, перш ніж відправити чадо за кордон: існує великий ризик нарватися на "шарашкину контору", диплом з якої ніде не котирується.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяПро це в ефірі українського телеканалу заявила міністр освіти Лілія Гриневич.
Як приклад вона взяла польські вузи, які часто приваблюють українців низькими цінами і відсутністю вступних іспитів, в той час як за привабливою картинкою може стояти банальний брак студентів, який заповнюють за рахунок квот. У більшості подібних випадків дитина вийде з університету без якісної освіти з дипломом від закладу, про який ніхто і ніде не чув. Втім, серед українських вузів подібного добра теж вистачає.
"Іноді привабливі і не дуже високі ціни, хороші умови і те, що не роблять ніяких іспитів, може закінчитися тим, що ваша дитина не отримає якісної визнаної освіти", - сказала Гриневич.
Популярні новини заразМобілізовують навіть заброньованих: юрист пояснила причини Сенсаційне підвищення чи марна надія: що чекає прожитковий мінімум у 2025 році Мобілізація у квітні набере обертів: кого з чоловіків ТЦК "візьмуть на приціл" Пенсійну картку заблокують: що не варто робити пенсіонеруПоказати ще
Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" писав про те, що реєстрація електронних кабінетів надходять буде відкрита до 18 години 25 липня. З 12 липня з кабінету можна буде подавати заяви на вступ до вузів. Їх прийом триватиме до 18 години 26 липня. Цього року заяви в електронній формі повинні подавати ті, хто вступає на бакалавра, магістра медичного, фармацевтичного, ветеринарного спрямування, а також молодшого спеціаліста на базі 11 класів.
Цього року вступна кампанія 2018 року нараховує як мінімум шість серйозних змін, з якими рекомендують ознайомитися майбутнім студентам та їхнім батькам. Про них розповіла під час прес-конференції в Києві міністр освіти і науки Лілія Гриневич.